Nová kniha Larse Keplera doprovázená autogramiádou

novinky

/ paulhunter
Nová kniha Larse Keplera doprovázená autogramiádou

Nakladatelství Host vydalo novou knihu Larse Keplera s názvem Paganiniho smlouva, která je volným pokračováním úspěšného bestselleru Hypnotizér.

Jedné letní noci je nalezena mrtvá žena na velké lodi, plující v souostroví Stockholmu. Její plíce jsou plné vody, ale na oblečení nebo na zbytku těla není ani stopy po této vodě... Dalšího dne je ve svém bytě nalezen mrtvý muž. Houpe se v oprátce uvázaného háku na stropě, na kterém běžně visí lustr. Jak se to stalo? Detektiv Joon Linna je přesvědčen, že šlo o sebevraždu, a samozřejmě má pravdu. Muž spáchal záhadnou sebevraždu, ale i to je pouze předehra k závratně rychlému a nebezpečnému běhu událostí. Něco Vám řeknu: jsou dohody, které nezruší ani smrt...

Kniha Paganiniho smlouva vyšla ve Švédsku v červenci 2010 a od té doby se prodalo přes 190 000 výtisků. Pokračování Hypnotizéra je stejně úspěšné jako první díl románové řady. Práva na knihu byla prodána do 40 zemí.

Lars Kepler zavítá i do České republiky a pokud jste jeho fanoušky, máte jedinečnou možnost nechat si své knihy podepsat nebo se jen osobně setkat s autorem (ve skutečnosti dvěma autory), a to na autogramiádě v knihkupectví Neoluxor 5. října 2011.

Zdroj: knihy.abz.cz, neoluxor.cz


Přejít na komentáře