Nejzábavnější knižní akce letošního podzimu? Přece HumbookFest 2018!

novinky

PR článek, 15.08.2018
Nejzábavnější knižní akce letošního podzimu? Přece HumbookFest 2018!

V sobotu 6. října proběhne v Kongresovém centru v Praze už třetí ročník knižního festivalu HumbookFest. Spisovatelé i blogeři, cosplay, tvůrčí psaní, workshopy, make-up art… Letos toho zkrátka bude v programu hodně, takže byste rozhodně neměli chybět. A pozor! Lístky už jsou v prodeji!Protože se HumbookFest letos přesunul do mnohem větších prostor Kongresového centra, bude hlavní program probíhat hned ve dvou sálech. Těšit se tak můžete na zahraniční hvězdné spisovatelky a zvučná jména z českých literárních luhů a hájů.

Pozvání přijaly Sara Raasch, autorka série Sníh nebo popel, Claudia Gray, která nás zavedla na originální výpravu do tisíce světů v sérii Ohnivák, a Estelle Maskame, se svou romantickou contemporary DIMILY sérií. Českou knižní scénu zastoupí Petra Stehlíková a Pavel Bareš. V rámci HumbookStartu, který má za cíl pomoci začínajícím autorům, se představí debutující Petra Machová.

A to stále ještě není zdaleka vše, na HumbookFestu vystoupí i nejmenší česká cestovatelka a motorkářka Dominika Gawliczková a Karel Kovář alias Kovy.

Bohatý bude také doprovodný program, čeká vás tvůrčí psaní s Pavlem Renčínem, překladatelský workshop, beseda s booktubery, cosplay (takže nezapomeňte i vy přijít v kostýmu) i oblíbená Humbook dílna nebo make-up art. Vše, na co se můžete na HumbookFestu těšit najdete na webu HumbookFestu nebo na události na facebooku. Vstupenky seženete v síti TicketStream. Stejně jako v předchozích letech můžete koupit vstupenku základní, nebo VIP. K VIP vstupence dostanete dárkový balíček a bude navíc sloužit také jak vstupenka na autogramiádu zahraničních autorek.

Komentáře (3)

NicoW.
15.08.2018

Vstupenky koupeny, už se moc těším!! :-)

sd1992
15.08.2018

Rozhodně jedu. Těším se už od loňska :-D

Klarsik3
15.08.2018

Letos mě nejvíce zaujal Pavel Bareš, jeho Projekt Kronos jsem nechtěla vůbec odkládat.. Nemám okolo sebe nikoho kdo by četl stejnou literaturu a v podstatě okolo sebe nemám ani moc lidí kteří vůbec něco čtou, když nepočítám jejich vlastní korespondenci :D ... Takže by to pro mě znamenalo vypravit se sama .. Obecně nemám ráda akce kde je sposta lidí ale letos mě to tak láká, že se asi opravdu vydám na letošní humbook fest :)