Nejzábavnější knižní akce letošního podzimu? Přece HumbookFest 2018!

novinky

PR článek,
Nejzábavnější knižní akce letošního podzimu? Přece HumbookFest 2018!

V sobotu 6. října proběhne v Kongresovém centru v Praze už třetí ročník knižního festivalu HumbookFest. Spisovatelé i blogeři, cosplay, tvůrčí psaní, workshopy, make-up art… Letos toho zkrátka bude v programu hodně, takže byste rozhodně neměli chybět. A pozor! Lístky už jsou v prodeji!Protože se HumbookFest letos přesunul do mnohem větších prostor Kongresového centra, bude hlavní program probíhat hned ve dvou sálech. Těšit se tak můžete na zahraniční hvězdné spisovatelky a zvučná jména z českých literárních luhů a hájů.

Pozvání přijaly Sara Raasch, autorka série Sníh nebo popel, Claudia Gray, která nás zavedla na originální výpravu do tisíce světů v sérii Ohnivák, a Estelle Maskame, se svou romantickou contemporary DIMILY sérií. Českou knižní scénu zastoupí Petra Stehlíková a Pavel Bareš. V rámci HumbookStartu, který má za cíl pomoci začínajícím autorům, se představí debutující Petra Machová.

A to stále ještě není zdaleka vše, na HumbookFestu vystoupí i nejmenší česká cestovatelka a motorkářka Dominika Gawliczková a Karel Kovář alias Kovy.

Bohatý bude také doprovodný program, čeká vás tvůrčí psaní s Pavlem Renčínem, překladatelský workshop, beseda s booktubery, cosplay (takže nezapomeňte i vy přijít v kostýmu) i oblíbená Humbook dílna nebo make-up art. Vše, na co se můžete na HumbookFestu těšit najdete na webu HumbookFestu nebo na události na facebooku. Vstupenky seženete v síti TicketStream. Stejně jako v předchozích letech můžete koupit vstupenku základní, nebo VIP. K VIP vstupence dostanete dárkový balíček a bude navíc sloužit také jak vstupenka na autogramiádu zahraničních autorek.


Přejít na komentáře (3)