Nakrmte si čtečku na dovolenou se slevami až 50 %

novinky

PR článek,
Nakrmte si čtečku na dovolenou se slevami až 50 %

Na www.alza.cz/media nyní probíhá velká letní slevová akce na více než 300 pečlivě vybraných e-knižních hitů všech žánrů.

Z krimi zde najdete například Larse Keplera a jeho poslední bestseller Lazar, Clonu od Samuela Bjorka či francouzského mistra žánru Francka Thilieze. Čtenáře fantastiky určitě potěší knihy George R.R. Martina nebo Františka Kotlety nebo i knižní předloha současného seriálového hitu Příběh služebnice. Pro milovnice romantických příběhů jsou zde tituly od autorů jako Lucy Diamond, Jo Watson či Christina Laurenová.

Silně zastoupené jsou ve výběru české i světové romány. Vyberme například Veselí Radky Třeštíkové, oceněnou knihu Magnesia Litera Teorie podivnosti od Pavly Horákové, Podbrdské ženy Jany Poncarové či Hlas Kukačky od velmi oblíbené Hany Marie Körnerové. Světové autory zde zastupuje například Simon Mawer a jeho romány Pražské jaro nebo Skleněný pokoj, celosvětový bestseller Tatér z Osvětimi, skvěle hodnocená kniha Pačinko, sbírka povídek Toma Hankse, či pulitzerem oceněný Stehlík. Ale najdeme zde i klasiku Johna Steinbecka Na plechárně, Egypťana Sinuheta a mnoho dalšího.

A kdo raději literaturu faktu než pořádný příběh, ten by si určitě neměl nechat ujít celosvětový hit Faktomluva, oceněnou knihu Jakuba Szántóa – Za oponou války, může se dozvědět Proč spíme nebo také, že na internetu Všichni lžou.

Výběr je zkrátka široký a každý si zde najde to své čtení na dovolenou.
Akce trvá do 7. července 2019.


Přejít na komentáře