Nakladatelství Baronet vydává trilogii Vetřelec v dárkovém boxu

novinky

PR článek,
Nakladatelství Baronet vydává trilogii Vetřelec v dárkovém boxu

Vetřelec bezesporu patří mezi nejznámější a nejúspěšnější díla světové kinematografie. Na svém kontě má tři pokračování, vznikl i crossover mezi světy Vetřelec a Predátor, nesmíme opomenout ani prequel Prometheus. A co víc, v současné době se plánuje páté pokračování Vetřelce s návratem Ellen Ripleyové a druhý Prometheus, který změnil název na Alien: Paradise Lost. V následujících letech tedy o vetřelce rozhodně nebude nouze.

Do premiéry však zbývá ještě hodně času... A právě proto se nakladatelství Baronet rozhodlo zaplnit tuto časovou mezeru vydáním zcela nové knižní trilogie Vetřelec, která doplňuje ty nejúspěšnější filmy série. V letošním roce tak vyšly knihy Probuzení, Odplata a Peklo.V trilogii se setkáte s Ellen Ripleyovou i dalšími novými hrdiny, kteří mají tu čest utkat se s krvelačným mimozemským organismem poprvé. Dozvíte se nejen nové informace o období hyperspánku Ripleyové, ale dočkáte se i prequelu k filmu Vetřelci, což jistě ocení filmoví fanoušci.

Trilogie Vetřelec je povinnou četbou pro všechny, kteří touží setkat se s vetřelci znovu a mnohem dříve, než se na filmovém plátně objeví pátý díl.

Jednotlivé svazky můžete zakoupit samostatně, nebo se nechte zlákat dárkovým boxem, který nakladatelství Baronet připravilo na předvánoční knižní trh: https://baronet.cz/vetrelec-box


Přejít na komentáře (5)