Na Slovensku vyjde nový román Jefferyho Deavera

novinky

/ paulhunter
Na Slovensku vyjde nový román Jefferyho Deavera

Slovenské nakladatelství IKAR vydalo román Edge amerického spisovatele thrillerů Jefferyho Deavera. Ten se pod názvem Hrana a s rozsahem 424 stran dostane na slovenský trh 19. července.

Edge vyšel ve Spojených Státech a Velké Británii v listopadu loňského roku a posbíral vesměs pozitivní reakce. České vydání chystá nakladatelství DOMINO na poslední kvartál letošního roku.
Deaver by v románu měl zůstat věrný svému tradičnímu stylu, díky kterému si po světě našel statisíce příznivců. Chybět nebudou nečekané zvraty, neustálé napětí, krátký časový rozsah a překvapivá rozuzlení. Zajímavostí je, že se bude jednat o první knihu Jefferyho Deavera, vyprávěnou kompletně v první osobě.


Oficiální anglická anotace:
Ve chvíli, kdy se detektiv policejního sboru Washington, D.C. Ryan Kessler stane cílem Henryho Lovinga, on i jeho rodina jsou okamžitě zařazeni pod vládní ochranu.
Loving je totiž bezcitný "lifter" - člověk najatý za účelem získání určité informace, kterou oběť zná. K tomu použije jakékoliv prostředky - únos, mučení či zavraždění rodiny oběti nevyjímaje.
K ochraně Kesslerových je přidělen důstojník Corte: brilantní herní stratég, nekompromisní a zcela oddaný své práci - bránit ty, kteří mu byli svěřeni. Ví, jak brutální může lifter být - před šesti lety zabil Loving někoho, kdo mu byl velice blízký.
Zatímco v rodině vzrůstá napětí, situace eskaluje do smrtícího zápasu mezi ochráncem a lifterem, kteří se snaží přechytračit jeden druhého. A jak se lifter postupně přibližuje ke své kořisti, Corte se musí rozhodnout - chránit své svěřence, nebo je nechat jako návnadu, aby ve jménu osobní msty zabijáka přilákal?


Novinku napsal uživatel pistalka.

Zdroj: jefferydeaver.ic.cz, jefferydeaver.com


Přejít na komentáře