Kniha, která udělá radost dvakrát

novinky

PR článek,
Kniha, která udělá radost dvakrát

Vážení čtenáři, dovolte nám prosím, abychom vás informovali o zajímavém počinu, kterým je vydání prvního motorománu v České a Slovenské republice, z celkem třídílné ságy pod názvem:

BRRRUM aneb Mot(t)o mého života

Román z produkce nakladatelství KNIHA.JE udělá radost nejen motorkářům, milovníkům chopperů, ale hlavně všem, kteří mají rádi vtipné příběhy ze života a chtějí se čtením odreagovat od všedních starostí.

Kniha z pera Ladislava Smíška vám představí muže, jenž v domnění, že zaboduje u žen (a dojde tak nekonečného štěstí a bohatství), zatouží po „chopperu“. O jeho nezbytnosti je však potřeba přesvědčit manželku. A jak známo, každá akce vyvolá reakci. Ne vždy ovšem takovou, jakou si představujete.

Brrrum je úžasně čtivá a okouzlující kniha. Pod nenápadným názvem se skrývá humorný příběh pro muže a ženy všech věkových kategorií. Autor vás bez zbytečné omáčky okamžitě vtáhne do děje a nedovolí vám přestat číst. Tahle kniha je jako pořádná porce čokoládového dortu – po prvním soustu poznáte, že je setsakramentsky dobrý, a ačkoliv byste si ho chtěli šetřit, předsevzetí jdou rychle stranou a sladkost je pryč na to tata.

Román Brrrum je perfektní společník nejen do chladných a sychravých dnů. Ženy bude při čtení tak trochu mrazit v zádech, protože autor si vůči nim nebere servítky. Ovšem dělá to s takovou grácií, že mu to musejí chtě nechtě odpustit. A to opravdu rychle, protože za tu úžasnou, nekomplikovanou, a přesto inteligentní zábavu to rozhodně stojí.A radost podruhé udělá knížka jistě i dětem s onemocněním motýlích křídel. Právě pro ně pořádá brněnská pobočka BIKER CATS 2. ročník charitativní akce v sobotu 13. 10. 2018 od 13 hod. v Unleaded Coffee, v Brně na Hybešově ulici č. 46. Akce samotná není určena pouze motorkářům, ale také široké veřejnosti a hlavně dětem, pro něž je připraven bohatý program včetně tomboly. Na nemocné děti můžete přispět přímo pořadatelům akce nebo prostřednictvím knihy BRRRUM, která bude mít na místě svůj křest. Nakladatelství KNIHA.JE přispěje 50 Kč z každé knihy zakoupené na místě a z knih prodaných prostřednictvím e-shopu nakladatelství do 21. 10. 2018. Akce se zúčastní i autor a knížku vám, s radostí jemu vlastní, podepíše.


BRRRUM...mot(t)o mého života BRRRUM...mot(t)o mého života Ladislav Smíšek

Šli jste někdy městem a museli jste projít kolem drsného chlápka v koženém obleku, opírajícího se o velký, nablýskaný motocykl? Sklopili jste oči a snažili se projít co nejvíce nenápadně, se snahou na sebe neupozorňovat, abyste ne... více

Přejít na komentáře