Jmenuji se Orel

novinky

PR článek,
Jmenuji se Orel

Jste přesvědčeni, že ze slepičího vejce označeného číslem tři, musí zákonitě vyrůst slepice, nebo kohout? Prvotina spisovatelky Romi Grey, vám spolehlivě dokáže opak a jihočeský dvorek se stane, oproti všem očekáváním, dějištěm věcí neuvěřitelných a výkonů nečekaných.

Nejprve se otevřou těžká vrata haly, potom malá dvířka klece a zavládne světlo. Opravdové a hřejivé sluneční světlo, které každého probírá do života. A tak tedy i opravdový a hřejivý život Orla začíná světlem odrážejícím se na jeho zbrusu novém lesklém peří.

Třeba i ten nejmenší z tvorů umí projevit vděčnost za vysvobození a svými činy a příběhy naplní život všech svých přátel napětím, štěstím a radostí. Dokáže roztáhnout křídla a předvést let orla, byť jej nikdy v životě neviděl. Ta křídla ho ponesou za dobrodružstvím a je pouze na nás, aby ho mohla nést tak daleko, kam až jeho touha dosáhne.


Slavnostní otevření nové knihy z nakladatelství KNIHA.JE proběhne na Vyšehradě na venkovních prostorách Starého Purkrabství, v sobotu 19. října od 15 hodin.


Účast za kmotry přislíbili:

Marta Kubišová

Foto Autor: Luděk Kovář

Simona Babčáková

Foto autor : Alena Hrbková

a Jaroslav Dušek

Foto Autor: Ben Skála

O knize :
Pevná vazba, 80 stran
Barevné a černobílé ilustrace
Určeno pro malé čtenáře a jejich rodiče
Ukázka na www.kniha.je
Cena na akci 299,-kč


Jmenuji se Orel Jmenuji se Orel Romi Grey

Může kočka domácí jíst raději okurky než chytat myši? Může mít slepice ráda hlazení? A kolik vlastně snáší vajíček? A vůbec, je možné, aby veverka jezdila na kocourovi s podezřelým jménem Gothaj? A co bobr? Žije v Jižních Čechá... více

Přejít na komentáře (1)