Jiskření, že ledy tají? Tak určitě! Začtěte se do pohodové romance z hokejového prostředí

novinky

PR článek,
Jiskření, že ledy tají? Tak určitě!  Začtěte se do pohodové romance z hokejového prostředí

Potkali se na ledě. A rozhodně to nebyla láska na první pohled. On je hokejový obránce s horkou hlavou, ona zase energická blondýnka, která se nezdráhá pěkně od plic říct, co si myslí. Autorka Leah Brunnerová miluje sport, humor a chytré příběhy s přesahem. A přesně to se odráží v její hokejové feel good romanci Obránce mimo hru. Kromě oddechové romantické linky však také řeší otázky, jak se vypořádat s osamělostí nebo strachem z odmítnutí.

Mitch Anderson nemá rád lidi. Je pořádně ostrý obránce klubu D. C. Eagle, který nejde daleko pro ostré slovo a jeho vznětlivá povaha ho pravidelně dostává do problémů. Po jednom incidentu, kdy se zaplete do rvačky a způsobí druhému otřes mozku, musí čelit velmi přísným následkům: zákaz hry na patnáct zápasů NHL. Je potřeba zlepšit Mitchovu reputaci, a to rychle. Jak jinak to udělat, než přiklepnout mu trénink regionálního juniorského mančaftu?

„Jak vás mohlo napadnout, že bych měl zrovna já pracovat s dětma? Vždyť já nesnáším i lidi, co už jsou dospělí!“ zuří hráč, ale k ničemu to nevede. Vedení má jasnou představu. V očích veřejnosti proměnit navztekaného grizzlyho v plyšového medvídka. Jenže plán padne už při prvním odpoledni s malými hokejisty. Na led vtrhne prostořeká Andie a vysvětlí mu, co si myslí o jeho trenérských schopnostech. A že spílá hokejové hvězdě? Nic by ji nemohlo zajímat míň…Ve skupině pod Mitchovým vedením je totiž i její mladší bratr, kterého po smrti obou rodičů vychovává. Notoricky obránce ale záhy zjišťuje, že jeho obrana přestává fungovat. Mezi ním a Andie to totiž jiskří tak, že ledy tají…

Obránce mimo hru patří mezi tzv. „closed door“ romance, tedy romance za zavřenými dveřmi. Leah Brunnerová svým hrdinům dopřává v klíčových momentech intimitu a představivost ponechává v rukou čtenáře. Bere je s sebou však do ztrápených myslí postav, kterým život přihrál i náročnější situace. Vedle romantické linky zaměřuje pozornost také na strategie pro zvládání osamělosti, obav z odmítnutí a traumata z dětství.

LEAH BRUNNEROVÁ…
… na psaní nejvíc miluje kreativitu a fakt, že si může vytvořit vlastní svět, vybudovat přesně takové postavy, jaké si vysnila v hlavě. Nejradši píše příběhy, v nichž hlavní hrdinové zažívají spalující vášeň nebo mezi sebou mají nepopiratelnou chemii. Její knihy se na Amazonu umisťují v první padesátce humorných romancí.

Srdcem je Kansasanka, její manžel je ale vojenský letec, proto žijí v Ohiu. Když zrovna nepíše, věnuje se svým třem dětem a mainské mývalí kočce. Leah najdete na Instagramu pod přezdívkou @leah.brunner.writes nebo se připojte k její čtenářské skupině na Facebooku: Leahs Lit Lovers.

Ohlasy na knihu:

“Tak skvělá romance! Lechtivá, ale ne přisprostlá. Naprosto jsem propadle celému prostředí, stylu psaní, postavám i celému příběhu. Za to, abych prožila podobnou romanci, bych položila život!
– Sarah Santay, Amazon

“Naprosto úžasná hokejová romance! Nedokázala jsem se z ní vzpamatovat několik dní – v tom nejlepší slova smyslu!
– Jennifer, Amazon, Vine Voice

„Obvykle nesoudím knihu podle obálky. Jsem ráda, že jsem to tentokrát udělala, protože i ta je skvělá. Smála jsem se, plakala jsem, cítila jsem obrovský vztek. Mitchův příběh je naprostá horská dráha. Jeho dětství nestálo za nic a i v dospělosti bojuje sám se sebou. Trest trénovat juniorské sportovce se stane jeho životním cílem a odměnou.“
– The Story Graph

Knihu můžete koupit zde


Obránce mimo hru Obránce mimo hru Leah Brunner

Mitch je pořádně ostrý hokejový obránce, který prostě nedokáže udržet svou vznětlivost na uzdě. A to vede k zákazu hry na patnáct zápasů NHL. Jako by to nestačilo, musí dočasně zaskočit za trenéra juniorů. Hned při prvním trénink... více

Přejít na komentáře (3)