Jack Taylor je hustej týpek

novinky

PR článek,
Jack Taylor je hustej týpek

Akční sci-fi thriller Pád nabere nadzvukovou rychlost hned na úvodních stránkách a nenechá vás vydechnout až do poslední tečky epilogu.

Hlavní hrdina Jack Taylor, bývalý příslušník speciálních sil Námořnictva Spojených států amerických, se s ničím dvakrát nepáře. Odjakživa miloval dobrodružství a k životu potřebuje pořádné dávky adrenalinu. Pro vládu testoval výzbroj a výstroj v nejrůznějších drsných podmínkách. Dalším jeho extrémně odvážným kouskem je možnost vyzkoušet strategický výsadek z kosmu. Jack se chystá vrhnout do prázdna až z nesmlouvavé žhavé termosféry, překonat rychlost zvuku a čelit řadě předvídatelných nebezpečí: vzplanutí v atmosféře, selhání výstroje či vlastního organismu. Jenomže na to, co ho čeká, ho žádný výcvik nepřipravil!

Autor R. J. Pineiro vytvořil prvotřídní sci-fi thriller, napěchovaný záhadami, intrikami, fyzikou, bojovými scénami a i trochou romantiky. Té se ale rozhodně nemusíte děsit – nečekejte dojemné scénky, ani překvapení v podobě temné místnosti plné bičů a pout. Jack Taylor je totiž „hustej týpek“, co si nepotřebuje na nic hrát. Když mu jde o vlastní ženu, nebo o zneškodnění nepřátel, namíří si to rovnou přes mrtvoly. A těšme se, že si to pořádně užijeme, protože podle knihy se chystá TV seriál.

Pokud jste hltali seriál Fringe (Hranice nemožného), nebo Marťana od Andyho Weira, pak byste Pád rozhodně neměli vynechat. Ukázku si můžete stáhnout zde: https://ukazky.baronet.cz/Pad_ukazka/

Zakoupit se slevou 25 % lze v e-shopu nakladatelství Baronet: https://baronet.cz/pad-pineiro


Pád Pád Rogelio J. Pineiro

Jack Taylor odjakživa potřeboval k životu dobrodružství a adrenalin. Pro vládu testoval výzbroj a výstroj v nejrůznějších drsných prostředích, od vyprahlých pouští přes hlubiny oceánů po ledové vrcholky hor. Až mu byla i samotná Z... více

Přejít na komentáře