I experti na vztahy mohou mít zlomená srdce…

novinky

PR článek,
I experti na vztahy mohou mít zlomená srdce…

Americká spisovatelka Lisa Daily, autorka bestselleru Ve třiceti (poprvé) single, tvrdí: „Píšu knihy, které moji čtenáři čtou v létě.“ A má pravdu, což potvrzuje i její další vtipná romance Jak se ztrapnit (snadno a rychle), která je opět ideálním čtením na prázdniny či dovolenou.

Už samotná zápletka románu naznačuje, že se budete znovu královsky bavit: vztahová expertka Darby Vaughnová, která napsala populární příručku o randění, se dozví, že ji podvádí manžel a tenhle fakt je okamžitě propírán ve všech bulvárních plátcích a televizních pořadech o showbyznysu.

Jak se k tomu naprosto zaskočená a šokovaná Darby postaví? Buď uplatní jedno ze svých základních a neporušitelných pravidel, které říká, že byste neměly zůstávat se záletníkem, nebo odpustí jedinému muži, kterého kdy milovala, ale zároveň přijde o skvěle rozjetou kariéru.

Buďte si jistí, že tohle rozhodování, které započalo skandálním trapasem, bude plné humorných situací, vtipných slovních přestřelek a také romantiky a lásky. Takže si vezměte sluneční brýle a opalovací krémy a vyražte s Darby Vaughnovou na pláž. Rozhodně to bude zábavně strávený čas!

Skvělou humornou romanci Jak se ztrapnit (snadno a rychle) si můžete pořídit se slevou 30 % v e-shopu nakladatelství Mystery Presshttp://mysterypress.cz/jak-se-ztrapnit-snadno-a-rychle/.


Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Lisa Daily

I EXPERTI NA VZTAHY MOHOU MÍT ZLOMENÁ SRDCE A KDYŽ JDE O LÁSKU, NIKDO SI NEMŮŽE BÝT NIČÍM JISTÝ… Darby Vaughnová, holka z malého města, která se stala expertkou na randění, má konečně vše, o čem vždycky snila: okouzlujícího man... více


Ve třiceti (poprvé) single Ve třiceti (poprvé) single Lisa Daily

KDYŽ SE VÁM MANŽEL PŘIZNÁ, ŽE JE GAY, MUSÍTE SE VE TŘICETI ZNOVU NAUČIT RANDIT! Od chvíle, kdy Alex potkala svého nastávajícího ve školce nad modelínou, je jejich život nalinkovaný jako podle pravítka. Žijí si báječně, bydlí v ... více

Přejít na komentáře