Elementum II. má obálku a trailer

novinky

PR článek,
Elementum II. má obálku a trailer

Čtenáři, kteří propadli příběhu mladého Alexe a jeho přátel, si mohou pomalu začít dělat místo v knihovně. Vydání druhého dílu se rychle blíží a tak není divu, že byla zveřejněna oficiální anotace, obálka a knižní trailer!


Fantasy román Elementum od autora Jiřího Dittricha vyšel v listopadu 2016. Hlavním hrdinou je mladý Alexandr Summers, který je zničehonic postaven před skutečnost, že je dědicem ukryté říše, jejíž obyvatelé mají moc ovládat jednotlivé elementy přírody. A sám Alex, jelikož pochází z královské krve, má moc nade všemi elementy najednou. Tato říše se však propadá do války, kterou rozpoutal původní následovník trůnu – Alexův starší bratr Zek. Alex se tedy do nově objevené říše vydává a následně prochází velkým množstvím tréninků, které mu mají pomoci s aktivováním jeho vlastní síly. To je totiž jeho jediná šance, jak Zeka zastavit.

První díl končí Alexovou korunovací. A nyní konečně můžeme poodkrýt, co se bude dít nadále.

Anotace Elementum - Tajemství sudby:
Největší starostí Alexe Summerse byla blížící se maturita. Pak se mu ale život obrátil naruby, když zjistil, že je potomkem královské rodiny jedné z nejstarších, dávno zaniklých civilizací, jež vládla magickou mocí. Přesněji všemi silami přírody. Tato civilizace ale nikdy nezanikla. Už po tisíce let se skrývá mimo zraky lidstva a nyní se nachází v nebezpečí. Aby Alex zabránil krveprolití a zkáze, musel se postavit vlastnímu bratrovi.
I když ale vyhrál bitvu, válka pokračuje – šílený Zek se ukryl se svými přívrženci v horách a plánuje pomstu. A Alex, třebaže si již osvojil všechny magické schopnosti, je nyní zranitelnější víc než kdy dřív. Musí se totiž vrátit zpět do normálního světa, k lidem, kteří jej znají jako obyčejného středoškoláka. K lidem, kteří budou nyní v ohrožení života. Pokud Alex selže, ulice lidských měst zrudnou krví a vše pohltí nekonečné plameny... Vydání knihy je plánováno zhruba v první polovině tohoto roku. Ještě před tím budou mít ale čtenáři šanci samotnému vydání pomoci na startovač.cz, kde si budou moci za příspěvky na vydání vybrat spoustu skvělých odměn – od záložek, přes knihy až k tričku s motivem Elementum. Projekt by se měl rozjet během následujícího týdne.Autor o druhém dílu Elementum tvrdí:
Elementum: Tajemství sudby je druhým dílem k plánované pentalogii. Tento díl nám bude z celé série trochu vyčnívat, jelikož prostředí a děj se od zbytku decentně odklání. To ale neznamená, že by byl o něco méně důležitý, než kterýkoli z jinýh dílů. Naopak, díky tomuto dílu budou mít čtenáři možnost nahlédnout do Alexova života, který vedl před tím, než se poprvé setkal s Nowelem. V prvním díle se čtenáři seznamovali s říší, Alexem, jeho mocí, přáteli a také úhlavním nepřítelem.
V tom druhém se nám pomalu začne rozbíhat hlavní dějová linka příběhu Elementum!


Tajemství sudby Tajemství sudby Jiří Dittrich

Největší starostí Alexe Summerse byla blížící se maturita. Pak se mu ale život obrátil naruby, když zjistil, že je potomkem královské rodiny jedné z nejstarších, dávno zaniklých civilizací, jež vládla magickou mocí. Přesněji všemi... více


Elementum Elementum Jiří Dittrich

Největším problémem Alexandra Summerse byla blížící se maturita. Nebo aspoň do doby, než se mu život obrátil naruby. Vše začne příchodem neznámého cizince. Alex se dozví, že je potomkem jedné z nejstarších, dávno zaniklých civiliz... více

Přejít na komentáře (6)