Elementum - blíží se pokračování!

novinky

PR článek,
Elementum - blíží se pokračování!

Fantasy román Elementum od autora Jiřího Dittricha vyšel v listopadu 2016. Hlavním hrdinou je mladý Alexandr Summers, který je zničehonic postaven před skutečnost, že je dědicem ukryté říše, jejíž obyvatelé mají moc ovládat jednotlivé elementy přírody. A sám Alex, jelikož pochází z královské krve, má moc nade všemi elementy najednou.

Tato říše se však propadá do války, kterou rozpoutal původní následovník trůnu – Alexův starší bratr Zek. Alex se tedy do nově objevené říše vydává a následně prochází velkým množstvím tréninků, které mu mají pomoci s aktivováním jeho vlastní síly. To je totiž jeho jediná šance, jak Zeka zastavit.

Čtenáři, kteří se tímto velkolepým příběhem nechali uchvátit, mohou jásat! Na konci minulého měsíce byl totiž rukopis druhého dílu Elementum předán nakladatelství Epocha, kde bude několik měsíců v rukou redaktora.

Druhý díl této české fantasy série ponese název Elementum: Tajemství sudby, a zatím je k dispozici tato neoficiální anotace:

Alexovi utíká čas před očima, zatímco hledá svého bratra, který se po jejich bitvě i se svou armádou stáhl a ukryl kdesi hluboko v pohoří na konci říše. Alex však nepolevuje. Díky své moci, jejíž růst překonal všechna očekávání, si je jistý, že Zek příští setkání s ním nepřežije.
Brzy ale zjišťuje, že Zek sám není to jediné, s čím je potřeba se vypořádat. Když se totiž Alex z jistého důvodu vrací na povrch, nejen že přivede do nebezpečí velké množství lidí včetně svých přátel, ale zjišťuje také, že nic nebude tak jednoduché, jak se na první pohled zdálo.Jiří Dittrich o „Elementum: Tajemství sudby“ říká:


V druhém díle se Alex a jeho přátelé ocitnou v naprosto odlišném prostředí, než které bylo v díle prvním. To mi, myslím, pomohlo, abych udělal bojové scény trochu více akčnější a lépe představitelné. Bude to tedy trochu jiné, než známe z prvního dílu, ale myslím si, že čtenářům se to bude líbit. V druhé knize budou mít čtenáři také možnost lépe poznat charaktery určitých postav. A nejen těch, které známe z Říše Miora, ale i postav, které se v prvním díle jen mihly. Jedná se o postavy, které jsou v Alexově životě velmi důležité.
Druhý díl Elementum z jisté části také odkrývá, jaký byl Alexův život před začátkem našeho příběhu.


Vydání je zatím plánováno na jaro 2018.


Elementum Elementum Jiří Dittrich

Největším problémem Alexandra Summerse byla blížící se maturita. Nebo aspoň do doby, než se mu život obrátil naruby. Vše začne příchodem neznámého cizince. Alex se dozví, že je potomkem jedné z nejstarších, dávno zaniklých civiliz... více

Přejít na komentáře