Dvě sestry. Jedno temné tajemství…

novinky

PR článek,
Dvě sestry. Jedno temné tajemství…

Uznávaný americký spisovatel John Searles napsal doposud tři romány a všechny byly úspěšné. Počínaje debutem Chlapec stále nezvěstný (získal za něj titul „Person to Watch“) přes v současnosti diskutované Strange But True až po zatím poslední knihu Nebudete se bát ničeho zlého, kterou v těchto dnech českým čtenářům přináší nakladatelství Mystery Press.

V ní se Searles vrací na počátek devadesátých let a do centra pozornosti staví dům, který obývá poněkud neobvyklá rodina Mansonových. Otec s matkou se totiž živí jako „vymítači“ posedlých lidí a obě jejich dcery – mladší Sylvie a starší Rose – se s tím snaží žít.

Jedné mrazivé noci jsou ale rodiče obou dívek za nejasných okolností zavražděni v kostele na předměstí. Zatímco Rose usiluje o to, aby zůstaly spolu, Sylvie se rozhodne vypátrat, co se tehdy ve skutečnosti stalo. Postupně tím odkrývá jednu temnou rodinnou tragédii…

John Searles mistrovským způsobem využívá řadu klasických motivů amerického gotického románu, jako jsou posedlí lidé a strašidelný dům, ale nahlíží na ně realistickým, skeptickým pohledem. A především vypráví hluboce lidský příběh o dospívání, smutku a strachu.

Temné rodinné drama Nebudete se bát ničeho zlého si můžete pořídit se slevou 30 % v e-shopu nakladatelství Mystery Presshttp://www.mysterypress.cz/john-searles-nebudete-se-bat-niceho-zleho.html.


Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

DVĚ SESTRY. JEDNO TEMNÉ TAJEMSTVÍ… Jedné zasněžené zimní noci vezmou rodiče svou dceru Sylvii s sebou na tajemnou schůzku do nedalekého kostela. Zatímco dívka čeká v zaparkovaném autě, jsou její otec i matka za nejasných okolno... více

Přejít na komentáře