Dva knižní tipy na vánoční dárky!

novinky

/ Dan
Dva knižní tipy na vánoční dárky!

Jak možná už víte, Databázi knih se podařilo domluvit hezkou slevu na dvě zajímavé knihy, které by mohly vám nebo vašim blízkým udělat radost pod vánočním stromečkem! Pokud vám nejsou cizí pojmy jako je podnikání, nezávislý profesionál nebo marketing, rozhodně zbystřete!


Na volné noze - První kniha v češtině o podnikání nezávislých profesionálů těží ze zkušeností mnoha set českých freelancerů z desítek oborů. Nabízí osvědčené postupy a know-how pro podnikání na volné noze: základy pro prvopodnikatele, nejlepší praktiky a kariérní strategie, ale také pokročilé nástroje, které ocení i profíci s více než desetiletou podnikatelskou praxí. Kniha tak pokrývá celé dlouhé období rozvoje podnikání, od zkusmých krůčků a začátečnických chyb, přes náročné první roky, až po plně zavedený osobní byznys postavený na odbornosti a dobrém jméně.

30% SLEVA na bestseller o podnikání (do 26.12.) - slevový kód: CHCIPODNIKAT

Koupit knihu za 489 KčOrbis Tweetus je ilustrovaná kniha složená z tweetů o tom, jak psát marketingové texty. Tyto krátké rady od profesionálního textaře Otto Bohuše ilustrovali přímo jeho fanoušci – kteří pak náročný tisk knihy podpořili v crowdfundingové kampani částkou přes 200 000 Kč.

Kniha je nově zlevněná z 642 Kč na 269 Kč - slevový kód: DTBZORBIS.

Koupit knihu za 269 Kč


Přejít na komentáře