Dokonalý psychologický thriller, krutý a dojemný zároveň…

novinky

PR článek,
Dokonalý psychologický thriller, krutý a dojemný zároveň…

Psychologické thrillery zažívají v současné době nebývalý rozkvět. Jen málo z nich však přežije několik měsíců či let čtenářského zájmu. Existují však i takové, které se zapíší do dějin literatury, a mezi ně patří i román Američanky Lionel Shriver Musíme si promluvit o Kevinovi.

Aby nakladatelství Mystery Press zdůraznilo důležitost této kongeniální knihy, zařadilo ji jako první svazek do nově vzniklé edice Mistrovská díla, v níž budou vycházet tituly prověřené časem, zbožňované čtenáři a rovněž kvalitně zfilmované. Což všechno novinka Musíme si promluvit o Kevinovi splňuje.

Zápletka románu je jednoduchá: Kevin, syn Evy Khatchadourianové, jednoho dne zastřelil ve škole sedm spolužáků, zaměstnance školní jídelny a oblíbenou učitelku angličtiny a jeho matka se nyní v dopisech svému manželovi Franklinovi vypisuje ze své několikaleté nelítostné války se synem, která tragédii předcházela.

Evino vyprávění je napínavé, šokující, mnohdy kruté, aniž by však autorka knihy své hrdince stranila – ba právě naopak. Lionel Shriver se zamýšlí nad tématem rodičovství, klade znepokojivé a těžko zodpověditelné otázky, a zároveň nevtíravým způsobem nutí čtenáře k zamyšlení. O to více překvapivý je pak závěrečný zvrat.

Šokující psychologický thriller Musíme si promluvit o Kevinovi si můžete pořídit se slevou 30 % v e-shopu nakladatelství Mystery Press: http://mysterypress.cz/musime-si-promluvit-o-kevinovi/.


Musíme si promluvit o Kevinovi Musíme si promluvit o Kevinovi Lionel Shriver

Román Musíme si promluvit o Kevinovi je koncipovaný jako série brutálně upřímných dopisů, které hlavní hrdinka Eva píše svému odcizenému manželu Franklinovi. Snaží se v nich najít odpověď na otázku, proč jejich syn tři dny před sv... více

Přejít na komentáře (1)