Darujte pod stromeček dárkovou poukázku na knihy (+ soutěž o poukázky za 6 000 Kč)

novinky

PR článek,
Darujte pod stromeček dárkovou poukázku na knihy (+ soutěž o poukázky za 6 000 Kč)

Vybíráte dárek na poslední chvíli? Chcete potěšit knížkou, ale nevíte, kterou vybrat?

Tohle všechno vyřeší knižní dárková poukázka v libovolné hodnotě na dameknihu.cz (lze uplatnit ve většině knihkupectví)

Řešení, které je k dispozici on-line, 365 dní v roce.
Dárek můžete vytvořit „na míru“ obdarovanému: na výběr máte mnoho grafických motivů, které lze doplnit o věnování nebo jakýkoli osobní vzkaz.

S poukázkou si můžete také pohrát a v jednoduchém editoru ji celou vytvořit dle vlastní fantazie, třeba s vlastními fotografiemi.

Poukázku můžete objednat poštou v exkluzivním provedení a dárkovém balení.

V časové tísni lze pořídit poukázku elektronickou a celý nákup vyřešit za pár minut včetně odeslání na e-mail.

Dárkovou knižní poukázku z Dámeknihu.cz může obdarovaný uplatnit 12 měsíců od zakoupení. Poukázka není limitována výběrem v konkrétním knihkupectví, ale poskytuje příjemci širokou možnost uplatnění v partnerských knihkupectvích téměř po celé České republice.

Oceníte ji také, když hledáte dárek pro lidi, které neznáte tak dobře (kolegové, známí, vzdálenější příbuzní), nebo když přemýšlíte, jak odměnit své žáky, studenty, učitele, zaměstnance... Poukázky jsou totiž využitelné i pro školy, neziskové organizace, úřady či firmy. dameknihu.cz

Ukázka:

Dáme knihu? Více zde

SOUTĚŽ o dárkové poukazy v hodnotě 6 000 Kč:
Blíží se Čtenářská výzva 2022, jejíž témata jsme zveřejnili zde. Pošlete nám tímto formulářem tipy na témata do Čtenářské výzvy 2023, a my příští týden vylosujeme 3 výherce, které obdarujeme dárkovými poukazy na knihy v hodnotě 3 000 Kč, 2 000 Kč a 1 000 Kč. Výsledky se objeví v článku, který bude zveřejněn příští neděli.


Přejít na komentáře (6)