Čtenářská výzva 2017 už se blíží...

novinky

21.12.2016 / Dan
Čtenářská výzva 2017 už se blíží...

Chcete objevit nové a zajímavé knihy zábavnou formou? Chcete čelit výzvě?

Přečtěte v roce 2017 dvacet knih podle předem daných témat. Stav výzvy si můžete díky Databázi knih přehledně evidovat. Oproti 2016 můžeme slíbit ještě atraktivnější témata. Od včerejška zveřejňujeme postupně dvě nová denně.

První 4 témata tedy budou:

- kniha, která je starší než čtenář
- kniha, která je autorovou prvotinou
- kniha, která má na Databázi knih méně než 500 hodnocení
- kniha odehrávající se v budoucnosti

Více informací najdete na www.ctenarskavyzva.cz

Zkusíte to také? Pište nám do komentářů.

Komentáře (183)

8130
24.01.2017

Ani jsem netušila,že první bod výzvy mám splněn: včera jsem dočetla Káju Maříka a koukám, že čtvrtý také: Duna od F.Herberta

Beatnice
09.01.2017

Berydana: To zni dobre, diky moc :-)

berydana
09.01.2017

Beatnice : Co kniha Skryté zlo od Sandry Brown. První kapitola začíná " Takhle moc to bolí ? "

Beatnice
08.01.2017

děkuji

Moncele
08.01.2017

Dobrý den, napadá mně detektivka "Proč nepožádali Evansa?", ale nejsem si jistá, zda to není jen povídka od Agathy Christie...

Beatnice
07.01.2017

Vyzva ma zajimava temata, jdu do ni stejne jako loni a uz mam I prirazeno ke kazdemu bodu krome posledniho a tam tapu. Prosla jsem doma knihovnu a zadna knizka jako na potvoru nezacina otazkou. A pritom vim, ze uz jsem takove knihy cetla, jen si nemuzu vzpomenout na nazev zadne z nich. Poradite?

rysavas
06.01.2017

jamajka: :) Já jsem jednou měla na Dana také dotaz, ale neodpověděl, tak už to nezkouším. Jinak já jsem si právě říkala, co si přečtu a vždycky mě tak nějak napadají ty knížky, co mám v knihovně, ale když si mám vybrat mezi O mužíčkovi, který zastavil Pražský Orloj a mezi Povídky Malostranské, tak byla volba jasná :) Potřebuji rozšířit motivaci, ale když to nedopadlo, co se dá dělat :( Btw, taky by se mi to hodilo u bodu, oblíbená kniha rodičů, prarodičů - mohla bych tam dát všechny čtyři, abych nikoho "neupozadila" :) Teď čtu knížku mimo svůj žánr, trošku jsem si poupravila bod, kdy si mám vybrat ze 100 nejlépe hodnocených spisovatelů. Ten okruh mi přišel už moc široký. A tak jsem si řekla, že si přečtu někoho z první desítky, od koho jsem knížku ještě nikdy nečetla. No, a tak čtu Mort :)

jamajka
06.01.2017

RYSAVAS - :D
tak to je dobrý :)
můj dotaz Danovi na konci roku vypadal takhle :D
Ahooj :)
jen taková technická otázka k výzvě. šlo by nastavit, že by šlo u každého bodu výzvy přidat i více knížek? třeba hned u jedničky, že bych přečetla třeba 4 knížky starší než já a přidala si všechny?
mohlo by to být o to zajímavější :)
díík
ale bohužel to nedopadlo :(

1 ...