Co čtou známé osobnosti? Nechte se inspirovat a vyhrajte poukázku na nákup knih

novinky

PR článek,
Co čtou známé osobnosti? Nechte se inspirovat a vyhrajte poukázku na nákup knih

Jak získat poukázku na nové čtení a inspiraci k tomu, co si pořídit domů do knihovny třeba od Jitky Schneiderové, Lindy Bartošové nebo Martiny Ptáčkové? Prozradíme vám v tomhle článku!

V knihkupectví Martinus najdete opravdu širokou nabídku knížek – od těch nových tištěných přes jejich přečtené verze, kde najdete třeba i dlouho vyprodané knihy díky Knihovrátku, až po e-knihy a audioknihy. V takové záplavě knih je občas těžké se orientovat, proto pro čtenáře a čtenářky v Martinusu chystají spoustu nejrůznějších vychytávek k tomu, aby předvybrali to nejlepší z knih, které právě vychází.

Teď v červnu si vzali v Martinusu na pomoc několik inspirativních osobností. Zajímalo je, co mají v knihovně a požádali je o tipy na jejich oblíbené knihy, protože doporučení od člověka, kterému důvěřujete, je zkrátka to nejlepší.

Všechny knižní tipy najdete na webu Martinusu a dozvíte se, co čtou herečky Jitka Schneiderová či Andrea Růžičková, kickboxerka Martina Ptáčková nebo třeba kreativní šéfkuchař, spisovatel, cosplayerka nebo dabérka.

K tomu navrch si pro vás v Martinusu přichystali hned několik jednoduchých soutěží na Instagramu – mrkněte na knihomolský profil Martinusu a ve výběrech na profilu najdete soutěže s výše jmenovanými osobnostmi, do kterých se teď v červnu můžete zapojit a vyhrát odměnu v podobě poukázky na nové čtení.


Martinus


Jaké další vychytávky pro výběr toho nejlepšího čtení v Martinusu najdete?

Každý měsíc vybírají knihu Čtenářského klubu Martinusu, kterou sami přečetli a dají za ni ruku do ohně. Kniha tu na vás čeká vždy za výhodnější cenu na webu i v brněnském knihkupectví, ve facebookové skupině klubu navíc najdete kód na poštovné zdarma.
V martinusáckých kolekcích najdete spoustu parádního čtiva podle nejrůznějších příležitostí, v newsletteru zase delší psaní o nejrůznějších knižních tématech a doporučení na ty nejlepší knižní novinky. Ty na vás čekají pravidelně i na martinusáckém Facebooku a Instagramu. Navrch pak pro vás mají Knihomolského pomocníka, službu, ve které doporučí tu pravou knihu jako ušitou na míru.


Přejít na komentáře (2)