Christopher Paolini zamíří do Prahy!

novinky

03.11.2011 / Dan
Christopher Paolini zamíří do Prahy!

Skvělou zprávu pro všechny fanoušky světa Dračích jezdců zveřejnilo nakladatelství Random House – Christopher Paolini přijede do Prahy a zdrží se zde několik dní! Známý autor fantasy série Odkaz Dračích jezdců navštíví Českou republiku ve dnech 3.–6. května 2012!

Když byl v roce 2003 vydán titul Eragon, nikdo netušil, jak obrovský bude ohlas čtenářů po celém světě. Eragon byl překládán do dalších jazyků a čtenáři se postupně seznamovali se světem draků a dávného dědictví. Velkého úspěchu dosáhly také druhý a třetí díl Eldest a Brisingr. Z mladého autora se stal světově známý spisovatel.

Letos v červnu dokončil Paolini po více než desetiletém psaní jednu z nejznámějších fantasy sérií vůbec a uzavřel tím příběh chudého farmářského chlapce, který se stal předurčeným k tomu, nést břímě legendárních Dračích jezdců.

Závěrečný díl s názvem Inheritance vychází 8. listopadu v nakladatelství Random House. Pro české fanoušky se příběh uzavře 30. března 2012, kdy vyjde v Nakladatelství Fragment český překlad.

Komentáře (4)

Lenisk@
04.11.2011

Škoda, že ten týden maturuju :D jinak Paolini by mi za návštěvu Prahy rozhodně stál! :)

Lusa
03.11.2011

Tak na poslední díl se moc těším a Christophera bych ráda viděla osobně :D
a kdyby mi ještě podepsal knížku tak by to bylo super. Třeba se dočkáme :))

Tereyciiik
03.11.2011

Myslím, že by to byl určitě skvělý úlovek.. Moc se na poslední titul těším, protože předešlé byli úžasné..

Skeeve
03.11.2011

To vypadá, že máme šanci na nějaký autogram do " Inheritance", či se mýlím?