Bojovnice. Lhářka. Studentka. Špionka.

novinky

PR článek,
Bojovnice. Lhářka. Studentka. Špionka.

Fenomén young adult, tedy literatury pro mládež, zasáhl snad do všech možných žánrů, počínaje klasickou a městskou fantasy, přes sci-fi dystopie až po upírské romance. Američanka s českými kořeny Kristen Orlando pak bitevní pole YA rozšířila i na území špionážního thrilleru.

Sedmnáctiletá Reagan se podobně jako řada jejích spolužáků často stěhuje z jednoho města do druhého. Velice obtížně si hledá přátele, kterým navíc musí lhát o tom, kým ve skutečnosti je. Její rodiče se totiž nestěhují za prací, to jejich práce si hledá je. Manželé Hillisovi patří k elitní jednotce CIA, tzv. Černým andělům, a jejich nepřátelé jsou jim neustále v patách.

Co si má v takové situaci počít mladá dívka, tajně cvičená pro extrémně nebezpečné mise? Musí přijmout úděl Černého anděla, nebo se mu může vzepřít? Právě hrdinčino dilema, kdy se rozhoduje, zda se stát vyvolenou nebo žít obyčejný život, vnáší do románu Mé jméno je Nikdo nezpochybnitelné (a vítané) vnitřní napětí.

Čtenáři young adult literatury v něm navíc dostanou přesně to, co od knihy očekávají: mladou hrdinku nadanou zvláštními schopnostmi, které musí skrývat před světem; první středoškolskou lásku; a ostrou akci, během níž se ukáže, jaký si Reagan zvolí osud…

Vynikající young adult thriller Mé jméno je Nikdo si můžete pořídit se slevou 30 % v e-shopu nakladatelství Mystery Presshttp://www.mysterypress.cz/kristen-orlando-me-jmeno-je-nikdo.html.


Mé jméno je Nikdo Mé jméno je Nikdo Kristen Orlando

Sedmnáctiletá Reagan Elizabeth Hillisová je zvyklá přes noc měnit identitu, lhát všem přátelům, které kdy měla, a odehnat každého, kdo by se jí snad dostal příliš blízko k tělu. Reagan je od dětství cvičená v boji na život a na ... více

Přejít na komentáře