4. ročník Humbookfestu je téměř za dveřmi. A lístky jsou už v prodeji!

novinky

PR článek,
4. ročník Humbookfestu je téměř za dveřmi. A lístky jsou už v prodeji!

Pokud jste čtenáři young adult, nejspíš už jste zaznamenali, že v sobotu 5. října proběhne v Kongresovém centru v Praze už čtvrtý ročník knižního festivalu HumbookFest. Spisovatelé i blogeři, cosplay, Marvel Universe, besedy autogramiády, workshopy… Letos toho bude v programu opět hodně, takže byste rozhodně neměli chybět ;-) A pozor – lístky už jsou v prodeji!


Stejně jako loni bude i v letošním roce program HumbookFestu probíhat hned v několika sálech. A na koho se těšit?

- Mary E. Pearson a Jay Kristoff jsou letošními zahraničními hosty. Společně budou diskutovat o budování nových fantastických světů v panelu Můj svět, moje pravidla.

- Theo Addair, Kateřina Šardická a Anna Musilová se podívají na zoubek svým knižním hrdinům – proč je důležité, aby nebyli neomylní? A jak mohou chyby a přešlapy postav posouvat děj kupředu?

- Alžběta Bílková, Kateřina Šardická a Petra Podolová. Co mají společného? Všechny tři vyhrály soutěž Hvězda inkoustu. A všechny tři se zúčastní diskuze na téma psaní a chyb, kterých se při něm vyvarovat.

- Pavel Callta a Raego vlastně nejsou tak úplně knižní autoři. Zatím. Oběma jim na podzim vyjde kniha a nejen o tom na HumbookFestu promluví.

- Ani Jan Mühlfeit a Veronika Kašáková by vám asi nevytanuli na mysli, když se řekne young adult. Nicméně oba mají rozhodně co říct a díky nim možná objevíte svoje talenty a svou cestu ke spokojenějšímu já! :-)

- Ani letos nebude chybět HumbookStart. Ten má z cíl nakopnout spisovatelský rozjezd debutujícího autora. Po Martinu Bečanovi a Petře Machové letos dostala tuhle nálepku kniha Město duší a s ní její autorka Martina Čekalová.


To ale ještě stále není zdaleka vše. Na HumbookFestu letos proběhne i beseda na téma Marvel Universe, HumbookBattle s HumbookTeamem, nejrůznější workshopy, festivalová hra a dojde dokonce na divadlo nebo střelbu z kuše! Vše, na co se můžete na HumbookFestu těšit najdete na webu HumbookFestu nebo na události na facebooku. Vstupenky seženete v síti TicketStream. Pořídit můžete vstupenku základní nebo vstupenku PLUS. K PLUS vstupence dostanete Humbook tašku plnou čtení a dárků a poukázek od partnerů HumbookFestu a bude navíc sloužit také jak vstupenka na autogramiádu zahraničních autorů.


Přejít na komentáře (1)