zuzana2638 zuzana2638 komentáře u knih

Černobylský deník - Zápisky stalkera Černobylský deník - Zápisky stalkera Richard Ritchie Šmíd (p)

Že bude tahle kniha velká paráda, jsem věděla už před jejím vydáním, protože jsem spoustu příběhů vyslechla už dřív přímo od Ritchieho a jeho fotky ze zóny jsem si prohlížela už mnohokrát. O to větší překvapení pro mě bylo, že jsem se od knihy fakt nemohla odtrhnout! Kniha je upřímně autentická: Ritchieho zápisky, Ritchieho fotky, jeho osobnost obtisknutá v každé stránce, perfektní grafické zpracování, luxusní provedení - držím v ruce kvalitu, na které se nikde nešetřilo, od struktury obálky přes báječnou grafickou práci až po všitou záložku (to miluju, haha). Velký formát knihy dává vyniknout kráse fotografií... Jestli ještě nevíte, co je urbex, tahle kniha je nejlepší brána k poznání, jaká krása se urban explorerům na jejich výpravách nabízí a s jakou pokorou je třeba k té kráse přistupovat. Tohle poznání a uvědomění Ritchie dlouhodobě předává všem, co se chtějí umět dívat na svět jinak.

18.04.2023 5 z 5