Zusaninka Zusaninka komentáře u knih

Rockový sen Rockový sen Monika Wurm

Pokračovanie Rockoveho tanga, musim napisat ze velmi vydarene. Damien mi miestami sice siel neskutočne na nervy, tie jeho zmeny nalad...brr Melody spravne trafena punkerka. Autorka im riadne naválala na plecia, po poslednej stránky som netusila ci bude mat pribeh konecne happy-end alebo nie. Oplati sa precitat, pacila sa mi viac ako tango :)

07.07.2017 5 z 5

Rande naslepo Rande naslepo Marek Zákopčan

Ked som otvárala knihu, čakala som sladárňu, no už po pár stránkach ma autor vyviedol z omylu :)
Je tam síce romantická zápletka, ale skôr je to príbeh nabitý nečakanými zhodami náhod, vtipnými situáciami a dialogmi, pátraním, útekom, dokonca sa rieši aj vražda. Filip je prima chlap, Lea totálne šibnutá :-) - na ňu sa teda lepí smola poriadne. Čítala sa rýchlo, lebo som bola zvedavá ako to všetko vlastne dopadne. Tak ak máte chuť na takýto mix žánrov, smelo do nej.

28.03.2017 4 z 5

Noci s cudzincom Noci s cudzincom Mirka Manáková

Typická erotická kniha, no mne sa veľmi páčila, pretože do poslednej chvíle som netušila kto je tajomný cudzinec, a práve to tajomno a moja zvedavosť ma nútili otáčať stranu za stranou :-)

28.09.2016 5 z 5

Prostitútka Prostitútka Lucia Sasková

Moja prvá kniha od tejto autorka a musím povedať, že ma veľmi prekvapila. Čítala sa neskutočne rýchlo, hltala som stranu za stranou, do konca som bola zvedavá čo bude dalej a ako to všetko dopadne.
Príbeh je o mladej babe, ktorá ma komplexy z toho že je ryšavá, pre mužov nepríťažlivá, náhodou sa dostane do spoločnosti exkluzivnych prostitútok a stane sa jednou z nich. V príbehu vôbec nie sú opisované podrobnosti sexu, ako by mohlo vyznieť už len z názvu, žiadne velke romantické gestá ale hlavne život, výhody a ako žena môže pri najstaršom remesle padnúť až na samé dno. Bolo fajn "vidieť" to aj z tej druhej strany.

22.07.2016 5 z 5

Topíme se v sobě Topíme se v sobě Jasinda Wilder

Tentokrát je to príbeh lásky Becky a Jasona. Je veľmi emotívna, lahučko sa číta, sexi sceny su na moj vkus až moc dopodrobna opisované, páčilo sa mi ako je ich spoločný život písaný postupne s časovým odstupom, je rozprávaný súbežne s príbehom Nell a Coltona z prvej knihy, takže niektoré veci sú jasnejšie. Viac sa mi páčila táto knižka ako jednotka. Hlavné postavy majú problémy s rodičmi, rieši sa alkoholizmus, drogy, násilie, a reálne problémy dvoch zamilovaných ľudí. Vôbec by som nepovedala že táto istá autorka napísala Alfu a spol, toto je o inom. Verím, že preložia aj dalšie časti tejto serie.

24.03.2016 4 z 5