zirfa zirfa komentáře u knih

Jídlo jako lék - podle čínské medicíny Jídlo jako lék - podle čínské medicíny Renáta Lien Čepelková

Kniha obsahuje vysvětlení konstitučních typů, řadu receptů i povídání o surovinách.Recepty pro těhotné ženy, děti i pro nemocné. Hodně mě zaujalo vysvětlení, jak a proč měnit jídelníček v průběhu kalendářního roku i v průběhu života.

14.06.2020 4 z 5

Turecká kuchyně Turecká kuchyně Václav Mikoláš

Pro milovníky turecké kuchyně - recepty jsou jasné a z dostupných surovin. Kniha má i obrazovou přílohu a přehledný seznam.

14.06.2020

Dělená strava - recepty pro zdraví, štíhlost a krásu Dělená strava - recepty pro zdraví, štíhlost a krásu Jana Horecká

Tato kuchařka obsahuje vše - polévky i hlavní jídla masitá i zeleninová. Najdete zde i recepty na mlsání, nápoje, pomazánky i saláty. To vše z dostupných surovin a krásně doplněné fotografiemi. Vzadu je šikovný rejstřík všech jídel.

14.06.2020

Pokladnice her Pokladnice her Miloš Zapletal

Tato útlá knížka obsahuje mnoho zajímavých her - pro jednoho, dva i celou družinu. Jsou posbírané z celého světa a je zajímavé číst si o původu her... a pak si je zahrát. K některým je potřeba jen papír a tužka, někdy si vyrobíte hrací plán, jindy dřevěné kolíky.

23.04.2020