xvalihrachova xvalihrachova komentáře u knih

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

O módu se vůbec nezajímám, proto bych tuto knihu pravděpodobně v regálu minula. Dozvěděla jsem se o ní z fb - skvělá stránka "Knižní holky" - a hned jsem letěla do knihovny. Podobně jako dámám v komentářích pode mnou mi čtení zabralo necelé dva dny, odtrhnutí a návrat do reality nebyl možný. Jakožto člena Gen Z, který je rád, že má alespoň základní znalosti o historii své země, ale nijak do hloubky po nich netouží, jsem nečekala, že mě tak zaujme kniha s tématikou 2. SV. Nelituju, že jsem se ke knize dostala a že jsem ji přečetla. Doporučuju všem. Je svižná, prolínání dějových linek často udržuje čtenáře (alespoň mě) v napětí, protože potřebuje v jednu chvíli vědět, jak dopadne Skye, ale v druhou touží po poznání toho, kterým směrem se vyvíjí pátraní a život Kate. Během čtení jsem se smála, brečela, běhal mi mráz po zádech a čím hlouběji jsem se pročítala, tím raději jsem byla za to, že žijeme v míru. Skládám autorce velkou poklonu, "Skříň plná Diora" je dle mého opravdu umělecké dílo.

04.10.2021 5 z 5