Worbitka89 Worbitka89 komentáře u knih

Dítě Bridget Jonesové Dítě Bridget Jonesové Helen Fielding

Bridget prostě nezklame a to ani na potřetí. Kniha mi přišla vtipnější než film, přečetla jsem ji za tři dny, doporučuji!

03.06.2020 5 z 5

Dáma s kaméliemi Dáma s kaméliemi Alexandre Dumas, ml.

Moje první e-kniha, vybrala jsem si ji podle názvu a jména autora, nikdy jsem o ní neslyšela - ani ve škole, ani od známých, což je škoda, kniha je čtivá a příběh pěkný - zejména druhá polovina knihy mě nutila číst a číst, celkově ale je vhodnější pro větší romantiky, než jsem já.

29.05.2020

Velká kniha her Velká kniha her neznámý - neuveden

On je to vlastně soubor her obsahující známé i alternativní deskové hry, jediný text knihy obsahuje návod. Jako dítě jsem ji měla moc ráda. Nevím jak, ale postavila jsem si hlavu a táhla ji v dětství v batohu k moři... A neodlepili jsme se od ní.

Velká kniha o koních Velká kniha o koních Elwyn Hartley Edwards

Často jsem v ní jako malá listovala a vybírala si koně, které si jako velká koupím. Kniha byla tak těžká, že mi padala z ruk... :D pro děti je ideální.

Velký český snář Velký český snář Anna Nováková ze Lhoty

Pěkný český snář a množstvím pojmů, ideální volba pro plnění svého účelu.

29.05.2020 5 z 5

Angličtina pro jazykové školy I. Angličtina pro jazykové školy I. Jaroslav Peprník

První ani druhý díl mi bohužel při studiu a porozumění angličtiny vůbec nepomohli a to ani s učitelem... Pak jsme změnili učebnice a to bylo radosti!

29.05.2020 2 z 5

11. příručka mladých svišťů 11. příručka mladých svišťů Walt Disney

Moje poslední příručka, krásná a poučná, plná zajímavostí a zábavy pro děti.

10. příručka mladých svišťů 10. příručka mladých svišťů Walt Disney

Tenhle díl mě v dětství přivedl ke kouzlení, občas se to i povedlo a vzbudilo parádní rozruch v okolí!

9. příručka mladých svišťů 9. příručka mladých svišťů Walt Disney

9. příručka je již modernější a trošku se změnila grafika oproti předchozím dílům, i přesto skvělá kniha pro malé objevitele.

8. příručka mladých svišťů 8. příručka mladých svišťů Walt Disney

8. příručka zaměřena na vodu a moře a přesto velmi poutavé a čtivé čtení pro mladé nezmary, objevitele, dobrodruhy. Využila jsem ji jako dítě , kde jinde, než u moře.

6. příručka mladých svišťů 6. příručka mladých svišťů Walt Disney

6. a 2. příručka se řadím k nejlepším v sérii.

5. příručka mladých svišťů 5. příručka mladých svišťů Walt Disney

Další ze série příruček mladých svišťů. Není třeba mít všechny díly, tipy, návody, nápady se neopakují a nenavazují na sebe. Některé jsou věnované pouze jednomu tématu, jiné jsou obecné. Tato je zaměřená více na přírodu. Zaujme ilustracemi jednotlivce, sourozence i skupinky dětí. Čítala jsem je vždy o prázdninách, když se nechtělo sedět doma.

4. příručka mladých svišťů 4. příručka mladých svišťů Walt Disney

4. díl příručky mladých svišťů se zaměřením na sport. Dětská kniha s ilustracemi z kačeřích příběhů. Plná her, nápadů, pro jednotlivce, sourozence i skupinky dětí, která pokud je zaujme, je donutí i ,,pohnout kostrou". V dětství jsme je sbírali a poctivě četli.

2. příručka mladých svišťů 2. příručka mladých svišťů Walt Disney

Můj první a zároveň nejoblíbenější díl. Kniha plná her, nápadů a zábavy pro malé objevitele.
Tohle musel mít každý skaut, milovník kačerů, nebo dítě trávící život mimo pokojíček.

Štěně Štěně Mark Evans

Pěkná kniha s fotografiemi vhodná především pro děti, které se chtějí zodpovědně starat o svého mazlíčka. Alespoň tak jsem ji četla já. Některé trendy už se dnes nepraktikují.

29.05.2020 4 z 5

Pohádky a pověsti z Moravské brány Pohádky a pověsti z Moravské brány Helena Lisická

Neotřelé pohádky a pověsti, které jsem čítala u oběda s dědou. Vhodné pro ty, kteří nechtějí číst pořád dokola stejné příběhy s princeznami, zároveň chtějí zabrousit do naší krásné Moravské brány a přiučit se tamním báchorkám....

Mravčekove dobrodružstvá Mravčekove dobrodružstvá Vitalij Valentinovič Bianki

Jako malému začínajícímu dětstkému čtenáři byla tato kniha dobrou volbou od prarodičů pro prozkoumání záhadného světa zvířat - nejen mravenců. A podnítila ve mě zájem o další četbu dětských knih z jejich knihovny.

28.05.2020

Dětem Dětem Lev Nikolajevič Tolstoj

Kniha byla jedna z prvních , které jsem už sama jako 5-6letá přečetla, nepamatuji si z ní ale vůbec nic... Ze všech ostatních dětských knih si pamatatuji nějaký dojem, příběh, nebo obrázek...tato mě ale ani v dětství nezaujala....

28.05.2020

Brunclík a lev Brunclík a lev Oldřich Sirovátka

(SPOILER) Moc pěkné pověsti pro děti, které je seznámí s naší historií, lva bez hřívy mi ale bylo jako dítěte velmi líto.

28.05.2020 5 z 5

Baltazarův hrdinský čin Baltazarův hrdinský čin Jacques Thomas-Bilstein

Pěkná obrázková kniha pro děti, vhodná k učení čtení.

28.05.2020 4 z 5