vera21 vera21 komentáře u knih

Neobvyklé přátelství Neobvyklé přátelství Petra Stecherová

Milá knížka, ideální pro děti 5-8 let. Je v ní dobrodružství, záhada, poučení a to vše v exotickém prostředí prosluněné Asie. Rozhodně doporučuji. Vera21

29.11.2022

Vyprávění strýčka Bena Vyprávění strýčka Bena Věra Krpálková

Nedávno přijatá recenze: Pohlazení pro duši - dětskou i dospělou. Marta

10.11.2018 5 z 5

Týden u strýčka Bena Týden u strýčka Bena Věra Krpálková

Novoroční přání: Chci vám moc pogratulovat k elektronickému vydání vašich knížek!!! Čtení vašich knížek je milým pohlazením nejen pro dětskou, ale i pro dospělou duši. I když, vlastně, v každém dospělém je jeho vnitřní dítě..
Přeji vám mnoho dalších tvůrčích úspěchů,
Jelen:)a

07.01.2018 5 z 5

Týden u strýčka Bena Týden u strýčka Bena Věra Krpálková

Přikládám nejzajímavější uživatelské recenze z prvních 6 měsíců po vydání a přeji krásné čtení:

Dobrý den, četli jsme v pěti školkách, 120 dětí, 10 dospěláků. Všichni se shodli na tom, že chtějí pokračování, vymýšleli, co asi zajímavého a tajemného může Ondra se strýčkem zažít. Těšíme se, až si budeme moci knihu koupit a dočíst. Knih s dětským hrdinou je málo. Myslíme si, že bude mít úspěch. Přeji krásné léto, Evža
Bc. Eugenie Hamplová
ředitelka

Věruško, tvojí knížku jsem přečetl jedním dechem. Je úžasné, jak rozumíš dětem. Málokterý kluk potká svého strýčka Bena. Já jsem takovou kliku neměl. Díky. Je to paráda. Jarda.

Dobrý den, konečně zasíláme slíbené hodnocení. Bohužel jsme dříve nezvládli. Příběh vyslechly děti z 1. a 2. tříd. Obě skupiny hodnotí příběh jako zajímavý, napínavý, legrační . Byly zvědavé, co strýček Ondru naučí. Zaujaly je některé popisované situace - hra Člověče nezlob se, nervozita tatínka, zmínka o vylitém oleji. Strýčkova komunikace jim připadala vtipná. Velmi se jim líbil popis strýčka, jeho "hmm..", Ondrův popis žádosti o zmrzlinu, lezení na strom atd… Často vše předváděly.
Osobně se mi kniha velmi líbila a stejně jako děti, mám zájem o pokračování.
S pozdravem a přáním pěkného dne Lada Kvapilová

Týden u strýčka Bena mě velice překvapil. Pobavili jsme se oba, dítě i já. Opravdu rodinná kniha. Splávča

16.07.2016 5 z 5