tsai. tsai. komentáře u knih

Inkognito Inkognito Sue Townsend

Po pár stránkách jsem to s knihou chtěla vzdát, ale jak se blížil termín vrácení, znova jsem se do ní pustila. A dobře jsem udělala. Dobře jsem se u této knihy bavila, i když mám pocit, že mi při čtení nějaké věci unikly...

05.04.2015 3 z 5

Náměsíčná Náměsíčná Robert Lawrence Stine

První kniha z poličky v knihovně, kde leží knihy STOPY HRŮZY. Doteď si na ni občas vzpomenu. Přečtená za jeden den :)

05.04.2015 4 z 5

Out Out Nacuo Kirino

Po Zrůdě jsem se rozhodla s autorkou ještě nerozloučit a vydala se do knihovny pro další její počin - Out. Další dlouhá kniha, tentokrát ale bez (pro mě) nudných pasáží. Taky jsem ji měla daleko rychleji přečtenou než Zrůdu. Velice čtivá, mockrát jsem ji už chtěla odložit a jít dělat něco jiného, ale touha vědět, co bude dál, mě donutila se pro knihu zase natáhnout a číst dál :-)

05.04.2015 3 z 5

Spirála Spirála Kodži Suzuki

První kniha byla tak skvělá, že bylo nejspíš nemožné udržet stejnou úroveň i co se týče jejího pokračování. A opravdu, pokračování lehce pokulhává, ale nijak výrazně. Kniha byla také čtivá, ale už ne tak napínavá jako Kruh.
I Spirála se povedla a když už ne pět, tak čtyři hvězdičky si určitě zaslouží :-)

05.04.2015 4 z 5