trz trz komentáře u knih

Karibu Keňa: láska v ohrožení voodoo Karibu Keňa: láska v ohrožení voodoo Hana Hindráková

Jak někdo Hanku začne číst, má chuť v jejích příbězích pokračovat, ač jsou drsné... Prostě á la realita.

Dobrovolnice Dobrovolnice Hana Hindráková

Hanka nejen píše, ale i zná prostředí. A jsem ráda, že ho zprostředkovává - bez příkras - naší společnosti. Moc tím pomáhá. Ale nejen tím, líbí se mi, že kromě toho, že v Keni nabírá inspiraci, tak tam hlavně pomáhá... Díky za obojí!

Děti nikoho Děti nikoho Hana Hindráková

Hanky knihy jsem měla možnost nejen číst, ale i se víc vyptávat na jejich pozadí, a tak mě baví, že drsné prostředí Keni zdá opravdu na vlastní kůži a "ví, o čem píše". To beru jako nadstandard ke čtivému psaní.