Terka1029 Terka1029 komentáře u knih

Atopický ekzém a potravinové alergie očima mámy Atopický ekzém a potravinové alergie očima mámy Jana Ligurská

Knížku jsem si koupila v knihkupectví, přiznám se bez mučení, že jsem ale četla jen některé kapitoly a něco přeskakovala. Bylo tam spoustu užitečných informací, ale i spoustu věcí, které asi raději nechám na doktorovi. Ne vždy jsem všem porozuměla, někdy mi přišlo, že si autorka až protiřečí - jednou moc nevěří v promazávání, pak ho doporučuje... Jako atopik jsem se dozvěděla některé zajímavé věci, ale asi je kniha cílená spíš na někoho jiného... Nicméně je skvělé, že je a pomáhá lidem s alergiemi a ekzémem, takových knih není nikdy dost!

20.12.2020 4 z 5

Atopici s úsměvem na líci: Praktický průvodce pro lehčí život s atopickým ekzémem Atopici s úsměvem na líci: Praktický průvodce pro lehčí život s atopickým ekzémem Felix Sebastian Ratzenbeck

Na knížku jsem narazila úplnou náhodou a musím ji opravdu pochválit. Je napsaná srozumitelně, nenásilnou formou, i pro mě jako laika s ekzémem. Už teď vím, že se ke cvičením a radám budu opakovaně vracet.

20.12.2020 5 z 5