Terii_K Terii_K komentáře u knih

Dokonalé léto Dokonalé léto Kasie West

V první řadě: obal knihy. Nádhera, nádhera, nádhera!
Doteď nechápu že Kasie nepatří mezi nejznámější autorky tohoto století.
Nádherná ukázka YA literatury, v hlavní postavě jsem se opravdu někdy viděla. Avery mi byla sympatická už od začátku. Nádherná oddechovka (nejen) na léto na tábor, na dovolenou k moři či k táboráku :)

Temné sestry Temné sestry Krystal Sutherland

Plně souhlásím se Samanthou Shannonovou: ,,Tenhle příběh se vám zaryje pod kůži."
Knihu mám přečtenou za ani ne tři dny. Rozhodně se nedá zařadit pouze pod žánr "fantasy". Směsice fantasy, YA literatury, krimi, mystery, možná i horroru...
Je nutné říct že tato kniha není pro každého, určitě spousta lidí ocenila že v ní nejsou obrázky :D
Ale... úžasné. Velmi oceňuji originalitu, uričitě muselo zabrat spooooustu času vymýšlení místa děje, postav, nebo alespoň velmi neobvyklé zápletky. Opravdu, knihu nebudete chtít dát z ruky! Myslím, že Krystal vynalezla nový žánr :)

17.04.2023 5 z 5

Pomsta Mafie: Příběh lásky a nenávisti Pomsta Mafie: Příběh lásky a nenávisti Natálie Soldátová

Nejdříve chci upozornit, že jsem knihu četla v online podobě...
Bohužel, tato kniha na mě moc velký dojem neudělala. Musím ale ocenit originalitu příběhu. Nedá se říct že by kniha byla "na jedno brdo" ve srovnání s ostatními mafiánskými příběhy na Wattpadu, ale... Není to ono. Upřímně mě překvapilo, že se tato kniha dostala mezi bestsellery. Dala bych přednost lepším dílům.

17.04.2023 3 z 5

Wíbuch Plýny Wíbuch Plýny Jeffrey Patrick Kinney

Další skvělá práce Jeffa :)
Deníky malého poseroutky mám přečtené úplně všechny a i když jsem je četla hlavně na prvním stupni, i teď s radostí dokupuji další nové díly a jen se těším na pokračování. Moc moc moc doporučuji i předchozí knihy!!