Tarrei Tarrei komentáře u knih

Když jsem si knížku brala, netušila jsem vůbec, o co jde. Zkrátka se mi líbil název, popis, a tak jsem ji popadla. První dojmy nebyly nijak velké a úžasné. Byla to jenom knížka z mnoha dalších. Postupně jsem se však začala prokousávat do hlubšího a hlubšího děje, který mě pohltil. Líbil se mi neobvyklý styl psaní a rozdělení knížky. Autorka měla velmi dobrý nápad a skvěle ho popsala. Řekla bych, že jí tam nic nechybělo. Napsala si to hezky po svém. Já tedy na konci postrádala Josepha, ale všechny knížky přece nemůžou skončit podle žádostí náročných čtenářů. Celkové zakončení mi přišlo fajn. Rose byla zkrátka velmi zvláštní osobou se zajímavým charakterem. :)

01.08.2014 4 z 5

Klik!: Život vám bude šlapat jako počítač! Klik!: Život vám bude šlapat jako počítač! Annabel Monaghan

Knížka je spíš takový deník, který vám radí, co a jak.
Máte tam i testy, zápisník a plníte různé úkoly, které by vám měly pomoci.
Jestli hledáte pravou knížku, tuhle bych si nebrala. Nezaručí vám očekávání, ale jestli potřebujete radu, je to určitě něco pro vás.
Ty úkoly mi už pak připadaly zbytečné, protože celá kniha vlastně mluví o tom samém. Nic vzrušujícího.

18.07.2014 1 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Byla jsem hodně zvědavá na tenhle díl.
Za sebe jsem se těšila a doufala v to nejlepší, ale pak jsem zase někde četla, že ostatní to nebavilo a považovali to za nejhorší díl.
Taky jsem se bála, jelikož jsem slyšela ty zprávy o tom, že tam "někdo" umře, každopádně nechtělo se mi tomu věřit.
Pak jsem si knihu přečetla a musím říct, že podle mě to stálo vážně za to. Bylo sice zvláštní, že tam byl i pohled Tobiase, ale samozřejmě to mělo svůj důvod. Byla tam akce, i když trošku jiná než v předchozích dílech a nejlepší na tom bylo celé vysvětlení "proč". Dohromady vážně skvělá trilogie.

04.07.2014