tan tan komentáře u knih

99 klasických filmů pro lidi v kalupu 99 klasických filmů pro lidi v kalupu Henrik Lange

Kapesní čsfd bez zbytečných komentářů.

13.06.2011 4 z 5

Naděje mi pomohla přežít Naděje mi pomohla přežít Ruth Elias

Doporučuji všem těm, kteří se zajímají o osudy lidí v koncentračních táborech. Navíc tato kniha je psána autorkou pocházející z Ostravy a pro mě byl obrovský zážitek číst o Ostravě doby předválečné. Dokonce jsme zjistila, že moje prabábi si pamatuje jejich rodinný podnik. Je neuvěřetilné, co může jedinec přežít, pokud má naději, víru, odhodlání a optimismus.

30.11.-0001 5 z 5

Podivnější než ráj Podivnější než ráj Geoff Andrew

Musím souhlasit s níže uvedeným nedoporučením uživatele Aristes. Tohle prostě nemá cenu.Četla jsem to poměrně dávno, ale už tehdy jsem všem svým známým říkala, že to je jedna z nejhorších "odborných" knih, na které jsme měla tu možnost natrefit.

30.11.-0001 2 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Knihu jsem přečetla, ale do světového nadšení se nezapojím. Nic převratného jsem v knize neobjevila a rovněž jsem tak volně doskákala stránkami až do úplného závěru. Nicméně dávám za 3*, četla jsem už i větší brak, taky musím hodnotit věk autora. Třeba nám chlapec ještě povyroste. Totéž pro mě platí u zbývajících dvou dílů.

30.11.-0001 3 z 5