sunnypeth sunnypeth komentáře u knih

Žirafa na pondělí - Ze zápisníku ředitele zoo Žirafa na pondělí - Ze zápisníku ředitele zoo Miroslav Bobek

Opět velmi hezká knížka o příhodách z Pražské ZOO. Někdy jsou příhody úsměvné, někdy méně, ale i tak se těším na další díly.

02.11.2017 5 z 5

Břicháč Tom & Lucie: tajemství naší kuchyně Břicháč Tom & Lucie: tajemství naší kuchyně Tomáš Kosačík

Velmi chutné recepty, které navíc pomáhají hubnout.

19.09.2016 5 z 5

Anne Franková – komiksový životopis Anne Franková – komiksový životopis Sid Jacobson

Velmi zajímavé zpracování života Anne Frankové. Do děje je i zapracován průběh 2.světové války a vysvětlení holokaustu. Tuto knihu doporučuji nejen fanouškům Anne Frankové, mohla by být zavedena i jako povinná četba ve školách a díky velmi pěkné ilustraci, by děti i bavila.

19.08.2013 5 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Velmi pěkná, výpravná a dobře čtivá kniha, která nenudí. Několikrát jsem viděla i filmové zpracování z roku 2005, které se mi také líbí, ale v knize je toho mnohem a mnohem víc. Možná jsem udělala dobře, že jsem nejdříve viděla film a poté četla knihu, protože kdybych to udělala naopak, nejspíš bych byla z filmového zpracování zklamaná.

11.08.2013 5 z 5