stepanka47 stepanka47 komentáře u knih

Jediná láska Jediná láska Juliette Benzoni

Tak tuto knihu jsem měla darovanou a začala jsem číst z nudy..Jsem duše romantická, začetla jsem se. Překvapilo mě, že je na pokračování. No, nemůžu si pomoci, ale připomíná mi to Angeliku markýzu andělů a další vydání....Nevím, zda mám shánět další díly, nebo ne, jsem z malého města a bude to problém..Jinak je to záživná kniha, kde se něco neustále děje.

05.07.2013

Sedm bran úzkosti Sedm bran úzkosti Otakar Chaloupka

Tuhle knihu mám doma pár let. Přečetla jsem pár těch příběhů před lety. Teď se mi rozbila tv, tak jsem po ní sáhla a vybrala jsem opět další příběh. Úplně mě to pohltilo.. Je to úplně odlišný druh literatury než na jaký jsem zvyklá, a setkala jsem se s ním vlastně jen v této knize. Doslova jsem začala chápat i hlavní postavy jejich postoje a vnímání, představy atd...Mám ráda i filmy tohoto typu. Člověk jako by viděl do hloubky a pak začne poznávat i sám sebe v určitých momentech knihy. Neumím to pořádně vyjádřit,ale zanechalo to ve mě silný dojem. Nedávno známý četl také jeden příběh z tohoto souboru. Dočetl,ale nepochopil obsah, prý co jsem mu to půjčila za nesmyslnou knihu naprosto šílený, autor je prý nejspíš blázen. Podle mě je geniální a originální. Tak jsem hledala tohoto autora a jeho životopis. Je škoda,že řada lidí nevyhledává tuto tvorbu a jeho žánr, neboť neumí pojmout a pochopit věci do hloubky. Je to výborný autor. Chtěla jsem jen vyjádřit a pochválit pana Chaloupku, je to výjimečný autor a elita! Nemám slov. Omlouvám se předem za své vyjádřování, ale nejsem žádný vysokoškolsky vzdělaný člověk..

05.07.2013