spinsterka spinsterka komentáře u knih

Kolotoč strachu Kolotoč strachu Jan Vavřík

Super pribeh, kniha je napsana ctive a poutave. Pribeh muze pomoci obetem domaciho nasili sebrat odvahu a zmenit svuj osud. Tesim se na dalsi dilo pana Vavrika.

03.11.2015 5 z 5

Zlodějka mýho táty Zlodějka mýho táty Petra Hůlová

Zajimave tema, ktere se dotyka stale vice lidi v soucasnosti, sama jsem si ji s chuti precetla, protoze i ja jsem “macecha”, ac jsem tatu nikomu neukradla. Pasaze s komiksovymi hrdiny jsem automaticky preskakovala, prisly mi v pribehu zbytecne, jelikoz odvadely ctenare od tematu, obcas jsem se v textu musela vratit o par radku nazpet a zorientovat se. Chvilemi me z te vlny nenavisti mrazilo a nevylucuji, ze se neco takoveho muze detem v hlave zrodit, i kdyz tady hlavni postava jasne vykazuje znamky psychopatie, vetsine deti staci delat jen male naschvaly. Dala bych to precist vsem rodicum, kteri usiluji o stridavou peci stuj co stuj, neni to asi vzdycky ta nejlepsi volba pro vsechny.

27.07.2020 3 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Knihu jsem koupila po precteni recenzi na databazi, chtela jsem oddychovku-povetsinou ctu romany z dob valky, komunismus apod.
Bohuzel, styl psani me od zacatku neoslovil, vadi mi zmatene skakani z minulosti do pritomnosti, chybi mi navaznost. Nemam z knihy dobry pocit, docetla jsem jen z principu.

05.07.2015 3 z 5