Spidlin Spidlin komentáře u knih

Štěpánek, veverka Papaka a kohoutek Todot Štěpánek, veverka Papaka a kohoutek Todot Michal Frnka

Po umělecké stránce se jedná o neskutečný brak. Ne nadarmo pan Frnka patří k nejhorším dětským spisovatelům současnosti. Verdikt odpad, je tedy absolutně na místě.

Příběh samotný je nudný, naprosto postrádá směr. Rodičům malých dětských čtenářů bych doporučoval, aby se této knize zdaleka vyhnuli. Ušetří čas a peníze a zdravým rozum svých dětí.

05.01.2019 odpad!

Anežka a Michal Anežka a Michal Michal Frnka

Je to totální odpad, jinak to definovat nelze.

15.04.2018 odpad!

Biologie pro střední školy Biologie pro střední školy Jiří Nováček

Tuto učebnici biologie shledávám jako velmi hodnotnou a vřele ji doporučuji nejenom středoškolákům. Uplatnění najde i mezi vysokoškoláky či odborníky, kteří ve své praxi znalosti z biologie potřebují.

Dalo by se sice vytknout pár nepřesností ale to na kvalitu učebnice nemá vliv. Velké plus publikace spočívá též v kvalitních černobílých ilustracích. Autor knížky si zaslouží rozhodně pochvalu za kvalitní práci.

Autor publikace je rozhodně velký odborník a kvalitní pedagog a jsem rád, že jsem ho mohl jako bývalý středoškolák osobně poznat. Hodiny s ním byli výborné.

06.07.2015 4 z 5