Štěpánek, veverka Papaka a kohoutek Todot

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh se odehrává na planetě Zemi v humnických světech, která nese název Zvláštní svět. P Přesto není Marabela vidět ze Země dalekohledy, nebo z letadla, družic, či vrtulníků, jestliže by těmito místy, kde leží, stroje prolétaly. Přesto se klučina, synovec pána těchto světů, procházel po půdě této dimenze. Příběh pojednává o chlapci, který se dostal do kouzelné země, kde žijí nadpřirozené bytosti, čaroděj, stejně jako tamní lidé, stejní, jako je on sám a jací se vyskytují v dalších světech autora, jeho planetách a dimenzích. Tato země se jmenuje Marabela, kde pozná kamarády lidské i zvířecí. Zvláště veverku Papaku a kohoutka Todota. Hlavní hrdina, kluk Štěpánek, se seznámí s místní zemí a osvobodí další obyvatele pod vlivem čaroděje Krákora, aby se opět vrátil na svou planetu Zemi, kde žije se svojí rodinou. Samotný příběh není příliš dramatický, neobsahuje zlo, násilí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289252/stepanek-veverka-papaka-a-kohoutek--fsE-289252.jpg 2.85
Žánr
Pro děti a mládež
Vydáno, Tigris
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Štěpánek, veverka Papaka a kohoutek Todot

Přidat komentář
Spidlin
05.01.2019odpad!

Po umělecké stránce se jedná o neskutečný brak. Ne nadarmo pan Frnka patří k nejhorším dětským spisovatelům současnosti. Verdikt odpad, je tedy absolutně na místě.

Příběh samotný je nudný, naprosto postrádá směr. Rodičům malých dětských čtenářů bych doporučoval, aby se této knize zdaleka vyhnuli. Ušetří čas a peníze a zdravým rozum svých dětí.

Angeldx
20.11.2017

Synovi se v 6ti letech moc líbí


Doporučujeme

Hledání Aljašky
Hledání Aljašky
Straka v říši entropie
Straka v říši entropie
Povídání o pejskovi a kočičce
Povídání o pejskovi a kočičce
Muffin a čaj
Muffin a čaj

Autor a jeho další knihy

Michal Frnka
česká, 1983

Kniha Štěpánek, veverka Papaka a kohoutek Todot je v

Přečtených4x