Šmejkyy Šmejkyy komentáře u knih

Zakázaná láska Zakázaná láska Petra Karasová

Dneska jsem si konečně přečetl Vaší knihu, kterou jsem měl na ploše PC a stále jsem se k ní nemohl nějak dostat, nevím proč, ale nechtěla se mi číst, pravděpodobně to bude obalem knihy, který mne velmi zklamal. Snažím se však řídit heslem, které říká, abych nesoudil knihu dle obalu, tak jsem se tedy dal do čtení. Jedním slovem se dá shrnout celá kniha, kterou jste napsala. Celou knihu vystihuje pojem HRŮZA. Nezlobte se na mne, ale nikdy ve svém životě jsem nečetl nic horšího, než je vaše veledílo, jinak to bohužel nazvat neumím.

Začátek knihy byl dejme tomu slušný. Popis života v klášteře a prostředí je průměrné, bohužel z tohohle průměru kniha upadá do hlubokého podprůměru. Nechápu, jak může kníže jen tak chodit po klášteře, ženském klášteře a další věc. Druhou věc, kterou moc nechápu je, že po krátkém rozhovoru, který jsme dala na dejme tomu tři řádky si ji pozval hned k sobě na zámek, to mi přijde trochu divné.
Po začátku knihy se dostávám k nedělním návštěvám Petronely na zámku v Nových Hradech. Nechápu však, proč jste návštěvy Petronely na zámku věnovala tolika času a přitom se v podstatě nic nestalo. Já bych vašich X odstavců o návštěvách uměl napsat ve dvou větách: Petronela chodila na zámek, kam si ji pozval kníže, který po ní chtěl sex, jenže za X týdnů, dokonce za 2 roky se nic nestalo. Teprve druhým rokem, když si měla brát nějakého starého dědka z Třeboně se s ním vyspala. Vážně mi nejde do hlavy, proč jste věnovala tolika času návštěvám Petronely na zámku, když pokaždé tam jen čte a odmítne sex, pořád dokola, čtenáře to jen nudí! Vím, že se opakuji, ale opakování je matka moudrosti.

No a potřetí a naposledy. Petronela se odstěhuje na zámek do Třeboně k jejímu novému manželovi, který, jak jste uvedla v jedné větě má sklony k nějakému sadu masu. Nevím, jak ostatním, ale mně to přijde dost ujeté a pokud měl tedy k tomu nějaké sklony, měla jste to více rozepsat. Trapné návštěvy Petronely na zámku v Nových Hradech, kde se nic neděje rozepisujete na X stránkách, ale tohle nerozepíšete vůbec. Více už komentovat nebudu, protože bych mohl pokračovat dál a dál a to se mi nechce.

Na závěr bych chtěl jen říct, že číst Vaši knihu je ztráta času. Za sebe rozhodně nedoporučuji, pokud si budu chtít přečíst nějakou erotickou knihu, najdu si nějakou lépe psanou a ne takové veledílo, jako jste napsala Vy.

08.03.2017