skacelova109 skacelova109 komentáře u knih

Ahoj, tady Sam Ahoj, tady Sam Dustin Thao

Kniha mě zaujala námětem a koupila jsem si ji už když vyšla v Aj, ale nějak jsem se nedostala ke čtení. Jakmile vyšla v Čj, tak jsem si ji hned koupila a záhy přečetla. Musím říct, že jsem asi čekala něco trošku jiného. Pročítala jsem si jiné komentáře a recenze a neřekla bych, že knížka je špatná nebo je tam toho málo. Plyne tak nějak poklidně a pomalu a věnuje se podle mě hlavně tématu truchlení, vyrovnání se se ztrátou a životu po smrti blízkého. Nemá to být epický příběh, který by nás rozložil. Myslím, že má spíše mladým lidem, kteří s tímto nemají zkušenost ukázat aspoň trošku realitu toho, když zemře někdo blízký a ke všemu ještě mladý. A to tam bylo.

23.10.2023 4 z 5

Láska, vztahy a přátelství Láska, vztahy a přátelství Don Miguel Ruiz (p)

Četla jsem Hlas poznání a ten se mi líbil hodně. Dala jsem mu hodnocení 4*. Tady mě celkem oslovilo asi jen prvních 60 stran, pak už jsem se do čtení musela nutit, ale pořád jsem čekala, že přijde něco přínosného. Hodně mi vadilo, že se autor víceméně opakuje a mnohdy jsem měla pocit, že se některá tvrzení vylučují. Za mě velké zklamání. Kdybych knížku četla před Hlasem poznání, třeba by na mě udělala lepší dojem.

18.08.2020 2 z 5