Saxík Saxík komentáře u knih

Dívka s vůní manga Dívka s vůní manga Viktorie Besó

Kniha se mi velmi líbila. Obzvláště poslední stránky jsem doslova hltala zvědavostí jak to vše dopadne. Někdo by mohl namítnout, že se ten konec dal předvídat, ale musím říct, že jsem si tím nebyla stoprocentně jistá, jelikož těch variant na závěr mohlo být několik. Autorka výborně popisuje místa a zážitky na Filipínách tak, že máte touhu to zažít též na vlastní kůži (tedy pokud jste dobrodruh). Vřele doporučuji.

04.06.2017 5 z 5

Když jsme se potkali Když jsme se potkali Viktorie Besó

Když jsem psala recenzi na knihu Kdybych tě nepotkal..., tak jsem se zmínila, že nemám ráda otevřené konce. Mé a určitě i další čtenáře autorka vyslyšela, neboť jsme se dočkali volného pokračování knihy.
Tentokrát není kniha až tak mystická jako předchozí, nicméně je taktéž napínavá, plná překvapení a dokonce i s malou krimi zápletkou. Člověk hltá stránky, aby zjistil jak dopadnou příběhy hlavních hrdinů, které opět zůstanou otevřeny. Nabízí se tedy otázka: Dočkáme se dalšího pokračování?

09.03.2021 5 z 5

Kdybych tě nepotkal Kdybych tě nepotkal Viktorie Besó

Velmi tajemná knížka, která Vás upoutá napínavým příběhem.
Knížku jsem musela bohužel na nějaký čas odložit. Nevím, jak se to autorce podařilo, ale když jsem ji vzala znovu do svých rukou, tak jsem se nemusela vracet o několik stránek nazpět, abych si vzpomněla o čem kniha byla (jako se mi to stává u jiných knížek), ale mohla jsem číst rovnou dál.
Trochu mě "zklamal" konec, jelikož nemám ráda otevřené konce, které si musím domyslet. Tudíž očekávám od autorky pokračování knihy :-)
Knihu mohu všem vřele doporučit. Určitě mi dají za pravdu ti, kteří knihu četli, že se občas ztotožnili s hlavní hrdinkou a donutilo je to zamyslet se nad svým životem.

06.05.2019 5 z 5