Šánka Šánka komentáře u knih

Miluju tě jak svý boty Miluju tě jak svý boty Anna Tůmová

První díl se mi tedy líbil více, i když pokračování není zase až tak špatné.
Opět se řeší vztahy, lásky, rozchody a Juliana v tom znovu lítá, a protože je to příběh ze života, je to ženská nepoučitelná :-). Kniha mě pobavila, i jsem se u ní zasmála, mělo to vtip. Jenže místy jsem se trošku i nudila, nějak to ztrácelo jiskru. Ale jako taková rychlá oddechovka na pár hodin, dalo se.

06.12.2016 3 z 5

Láska si nevybírá Láska si nevybírá Katarína Gillerová

Odpočinkový příběh o lásce, zklamání a přátelství, o láskách prvních i těch životních. Je o vztazích, je romantický i smutný, takový, který se pěkně čte, i když za nějakou dobu už nebudete vědět, o čem byl.

11.11.2016 3 z 5

Stalo se mi všechno Stalo se mi všechno Eva Urbaníková

Dobře napsaný román pro ženy. Příběh Katky a jejího manželství byl pro mě tak věrohodný, až je mně z něj nějak smutno. A i když bych takového egoistického blba vedle sebe nesnesla, ten závěr s dětmi bych nedokázala. Na druhé straně jadrnější, místy i humorné a trefné vyjadřování Katčiných skvělých kamarádek mě pobavilo a sedlo.
Kniha k zamyšlení, co ještě vydržet, a kde si říct už dost !

17.12.2015 4 z 5

Strach zemřít Strach zemřít Lisa Jackson

Je mi líto, Lisu J. mám ráda, přečetla jsem od ní téměř vše, ale tohle nebyl thriller. Snad posledních třicet stran, a to je málo. Mně by ani ten osobní život hlavních hrdinek - vyšetřovatelek nevadil, dokonce jako oživení příběu to vítám, ale co mně vadilo nejvíc - absence napětí, o dovysvětlení proč, co toho magora vedlo k vraždám, už ani nemluvím.
Dle mého nejslabší autorčina kniha, ale nezanevřu, Lisa psát umí, tak někdy příště.

27.11.2015 3 z 5

Pomsta Pomsta Martina Cole

Klasická M.Cole. Děj se opět odehrává v londýnském podsvětí plném násilí, drog a nočních barů. Kniha se čte lehce, od půlky jsem to dala na jeden zátah, jak moc jsem chtěla vědět, jak to dopadne. Je ale pravda, že už jsem od M.C. četla i lepší.
I když samotný příběh je napínavý, čtivý, začíná mi vadit ta šablonovitost psaní. Asi bych doporučila její starší knihy, kde jsou příběhy jedinečné a zapamatovatelné.

04.07.2015 3 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

Anotace, název knihy i samotná obálka mě dokonale zmátly, čekala jsem něco úplně jiného. Ani jedna z hlavních postav mi z počátku nebyla sympatická. Postupně, jak se děj rozběhl a nebyla nouze o dramatické momenty, jsem se chytla a přála Clare, aby svoji maminkovskou roli zvládla. A jak se s tím poprala....přečtěte si !

22.05.2015 4 z 5

Strom v srdci Strom v srdci Kim Edwards

Už dlouho jsem nečetla tak nudně napsanou knihu. Vyloženě jsem se nutila do čtení, jen abych se dozvěděla, jak to dopadne. Úplně zahozené dobré a zajímavé téma.

10.11.2014 2 z 5

...a postarej se o Elišku ...a postarej se o Elišku Lucie Müllerová

Pár stránek plných emocí, to je tato útlá knížka,....... život nerozdává vždy spravedlivě.

24.07.2016 4 z 5

Muž ve střídavé péči Muž ve střídavé péči Alena Müllerová

Nenáročná oddechovka na pár odpoledních hodin.Škoda jen, že kniha nabrala nějaký spád až tak v poslední třetině. Příběh ze života to asi je, ale přeci jen, kolik z nás by se s tímto prapodivným dlouholetým soužitím asi smířilo a tolerovalo ho. Docela jsem ráda, že mám dočteno, nějak mě ti dospěláci štvali, ale malému Eliášovi jsem moc držela palce.

07.05.2016 3 z 5

Pravda o tobě Pravda o tobě Susan Lewis

Dobře napsaný román pro ženy. Na obálce knihy je otázka : Kolik pravdy unese jedno manželství ? , a ta přesně vystihuje téma této knihy, která s citem řeší složité rodinné vztahy a odkrývá stará tajemství, ukrytá pod povrchem zdánlivě dokonalého manželství.
Od autorky je to má první kniha, a i mně stylem psaní připomněla Manželovo tajemství od L. Moriarty, určitě zkusím její další knihy, bavilo mě to.

20.06.2016 4 z 5