Ryorka Ryorka komentáře u knih

Magie mrtvých Magie mrtvých Ilona Andrews

zjistila jsem, že líp se píše kritika než pochvala :) . ...........za mě.....jednoduché, ale tak zábavné. četla jsem knihy několikrát a pořád mě dokážou rozesmát, vtáhnout do děje i chytit za srdce.

29.08.2017 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

nooo.....jsem trochu na vážkách co napsat. Přečetla jsem celou dostupnou sérii Bratrstva a musím říct, že jsem ji četla kvůli příběhu, který se odehrává na pozadí jednotlivých postav ( Stvořitelka, Omega, Otec, tajemno kolem Johna - je nebo není to D.? ) a ty čtyři hvězdy jsou hodnocení série jako celku. Některé díly jsou lepší, některé horší, některé špatné. Pokud autorka zamýšlela u čtenářů fakt, že po přečtení půjdou vyměnit spodní prádlo, tak odvedla dobrou práci.Erotika je zde vůdčí téma. V každé druhé větě má někdo masívní erekci nebo kolosální orgasmus. Upíři, ale i lidi tu do toho buší jak králíček Duracel. Ale v kontextu celé série je to furt dokola to samé. Sotva se potkali, už to dělali. Snad vyjma Z, V a Q s B. Kupodivu příběh Quinna a Blaye měl největší hloubku. Nicméně celé sérii nelze zapřít plytkost a naivitu chování jednotlivých postav a dějů. Doplňuji - i když se podle spisovatelských měřítek jedná o jednodušší nenáročné dílko, má schopnost vtáhnout do toho světa. A i když moje hodnocení není zdaleka úplně kladné, přesto přiznávám, že se ke knížkám vracím ( některé pasáže prostě přeskakuju ) a nejednou jsem se nachytala při tom, jak moc bych chtěla být součástí toho baráku :).

29.08.2017 4 z 5

Imajika Imajika Clive Barker

tohle rozhodně není komerční jednohubka a rozhodně není pro každého. I nadšený milovník fantasy nemusí Barkera strávit. Ale pro mě to byl úžasný zážitek. Je to kniha, na kterou nelze zapomenout.

08.01.2017 5 z 5