rony021973 rony021973 komentáře u knih

Neřízená střela Neřízená střela Caleb Krisp

Mám veľmi rada túto sériu aj napriek tomu že som výrazne staršia ako okruh čitateliek pre ktoré je určená. Chvíľku mi trvalo kým som sa začítala až do špiku kostí, ale potom bolo všetko tak, ako má byť a nevedela som sa odtrhnúť. Musím uznať , že sú to moje najvtipnejšie knihy a pri autorovom poďakovaní som sa váľala od smiechu a hodnú chvíľu ma potom bolelo brucho :)
Odporúčam.

20.11.2017 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Milujem túto knihu! Začítala som sa do nej okamžite, rozhodne odporúčam.

25.08.2017 5 z 5

Fantastické zvery a ich výskyt: Pôvodný scenár Fantastické zvery a ich výskyt: Pôvodný scenár J. K. Rowling (p)

Kniha/ scenár sa mi veľmi páčila. Odkedy som si ju prečítala všímam si v každom filme mimiku postáv :) . Bavilo ma to rovnako ako Harry, i keď mi viac vyhovujú romány ako scenáre. Ale na druhú stranu číta sa to v podstate samo.
,,My philosophy is that worrying means you suffer twice"
(keď už s tým otravujem všetkých doma....tak to musím dať aj sem :)

20.03.2017 5 z 5

Dračí kniha Dračí kniha Matthew Skelton

Kniha ma bavila. Posledné kapitoly som doslova hltala. A celkovo sa mi kniha veľmi páčila.

02.09.2016 5 z 5

Bylo nebylo Bylo nebylo Odette Beane

Milujem ten seriál.A aj keď vidieť že kniha je podla neho,je podla mňa super.Pri tejto knižke som stratila pojem o čase(a to doslova).Pamätám si skoro každú kapitolu a niektoré pasáže viem naspamäť,no napriek tomu neviem ako dlho som túto knihu čítala.Ale niektoré príbehy tam mohli byť prepracovanejšie.Keby som nevidela najskôr seriál,asi by som si to nevedela predstaviť.A prijala by som viac kapitol zo Začarovaného lesa.Áno,chápem,v 1.sérii ide hlavne o Storybrooke ale ja mám jednoducho radšej Začarovaný les.Zaujme od prvej stránky aj tých,čo nevideli seriál.Je to super knižka a rozhodne odporúčam.

16.07.2016 4 z 5