Renatka Renatka komentáře u knih

Přisedněte si Přisedněte si David Rath

Kniha se mi zdála celkem dobrá, zvláště pak popisování pobytu ve vězení. Občas si však musíte levicové názory a vize pořádně přebrat, aby se to ukázalo v realitě, prostě jak to ve skutečnosti je, bylo a bude.

07.07.2013 4 z 5

Radovan Krejčíř Radovan Krejčíř Radovan Krejčíř

Je to zajímavé, určitě stojí za přečtení, je totiž lepší poslechnout si názor obou stran, až potom soudit.

07.02.2013 5 z 5

Korupce. Projevy a potírání v České republice a Evropské unii Korupce. Projevy a potírání v České republice a Evropské unii Vít Hloušek

Myslím, že je touto problematikou nutné se zabývat. Tato kniha je proto velmi zajímavá.

02.02.2013

Korupce a úplatkářství Korupce a úplatkářství Jan Chmelík

Je to velmi zajímavá kniha a stojí za přečtení.

02.02.2013

Spis Rath Spis Rath Sabina Slonková

Je to opravdu hezká kniha, i docela vtipně napsaná. Hlavne si myslím, že je to kniha objektivní vrámci celého případu.

02.02.2013 5 z 5

Temnější než půlnoc: Román z prostředí sicilské mafie Temnější než půlnoc: Román z prostředí sicilské mafie Salvo Sottile

Tato kniha by mě docela zajímala. Máte někdo nějaké doporučení?

03.02.2013

Mise MM aneb Mesiáš přijde za sedm dní... Mise MM aneb Mesiáš přijde za sedm dní... Miroslava Malaníková

Kniha se mi moc nelíbila, možná se mi zdála moc nábožensky založená. Nevím. Rozhodně bych ale vyzvedla, jaké hluboké zamyšlení tatio kniha poskytuje, musíte se jen začíst a zamyslet se nad životem.

02.02.2013 1 z 5