RadimRadimRadim RadimRadimRadim komentáře u knih

Změň svůj dech a začnou se dít věci Změň svůj dech a začnou se dít věci Rostislav Václavek

Upřímně jsem knihu nedočetl, ale ne proto že by mne nebavila, ale proto že nechci spěchat a zahltit se informacema a technikama.Pokud budu stručný a hlavně upřímný,dýchání mne vytáhlo dalo by se říct z beznaděje, jednoduše opět po mnoha letech vidím světlo na konci tunelu.Po třech měsících praktikování dýchací abecedy, a vlastní variace písmen z ní , a po1 měsící praktikování dýchánku 55 jak na tinnitus s dechem, jsem ohromen jednou skutečností, a to je tato věc-že po 19 letech pískání v uších, neslyším zvuky v mých uších například když si sednu na náměstí ve městě kde žiju,a to víkendu kdy tam je klid a téměř žádný ruch.Prostě již nepotřebuji silné maskováním jen jemný vítr stačí, abych se po letech mohl cítit normálně.Něco se začlo jednoduše dít a hýbat.Knihu nosím v batohu , ještě s jednou knížkou ,která je o meditaci atd...Recenci zde píšu proto že, nevím jaká kniha je z venkovního pohledu, ale její obsah, který je sdělen osobitým jazykem a svérázným tónem ,mne oslovil zejména proto že autor Rosťa Václavek si prošel zkušeností ,která pozitivně ovlivnila jeho zdraví.A upřímně , kdo tápe a hledá ,a nenachází ,jako to bylo v mém případě, je jednoduše vděčný ,když si může pomoci sám, může věci držet trochu v rukou, a pomalu jít dopředu buď s knihou nebo dýchánkama.Radim Hájek

28.03.2024 5 z 5