psorm psorm komentáře u knih

Změň svůj dech a začnou se dít věci Změň svůj dech a začnou se dít věci Rostislav Václavek

Proč dávám této knize pět hvězdiček? Osobně oceňuji poutavé zpracování a nenucené vysvětlování pojmů co se dechu i dalších pilířů zdraví, v knize popsaných, týče. Jelikož jsem na sobě zdárně vyzkoušel funkčnost rad od autorů knihy, ještě předtím, než kniha vznikla, tak jsem s radostí uvítal ucelený návod, jak to udělat, když chce kdokoliv začít se sebou něco pozitivního, směrem nejen ke zdraví, dělat. Ti, co potřebují nasměrovat, jistě knihu ocení a odkazy na 'dýchánky' v ní uvedené, jim mohou pomoci ujasnit si, má-li smysl se svým fyzickým a duševním rozvojem zabývat. Každý si svou cestu musí najít sám. Knihu vnímám jako praktické doporučení k osobnímu rozhodnutí, každého jednotlivce, jestli se bude funkčním dýcháním zabývat v souladu s dalšími aspekty vedoucími ke zdraví a mentálnímu nastavení, vedoucí k radosti ze života. Bez praxe nejsou koláče. Co jsem navíc uvítal jako třešničku na dortu, je možnost audioknihy, kterou si pouštím a těším se z poslechu jednotlivých kapitol namluvených s citem a pochopením pro celostní pohled na sebe sama. Takže za mne, suma sumárum, jednička s hvězdičkou. Každý má svobodnou volbu, buď si toto dílko přečte a nebo nikoliv. On totiž i každý rozcesník vede na cesty vedoucí ke stejnému cíli, jímž je svoboda vyjadřování a možnost vybrat si dle svého rozhodnutí... Děkuji autorům, Rostislav Václavek a Petra Macháčková, za tuto praktickou, dle mého názoru, velice povedenou knihu.

24.03.2024 5 z 5