Petr... Petr... komentáře u knih

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

Je to zajímavá věc když.. naleznete něco v čem se tak vidíte nebo vidíte jak moc si je ten svět podobný s naším (myslím tím hlavně lidi , politiku atd.) -"Lidé si s oblibou vymýšlejí nestvůry a hrůzy. Sami si pak připadají méně odporní." - Je tam spoustu takový pěkných a pravdivých citátů které vás nutí se opravdu zamyslet nad světem naším a vidíte že si v podstatě nejsou vůbec odlišný až na pár kouzel a "nebezpečných příšer". - Říkají tomu civilizace. Já se cítím bezpečněji v lesích.- Tato kniha hodně dává , a čte se lépe než cokoliv jiného . Musím se přiznat že kdybych nehrál hru tak bych nevěděl že něco takového existuje a i samotný děj v hře který se odehrává po knižním ději se k němu velice skvěle hodí , opravdu úžasné. Popravdě Pán prstenů je přece jen takové "pohádkové" fantasy , kdežto zaklínač je zároveň "realita" a fantasy v jednom. Svět je tam vidět jak by doopravdy vypadal , krev, lži,nenávist,láska,ochota...a všechny vlastnosti reálného světa.
Mohl bych o tom psát celý den ale ..myslím že postačí říci.. přečtěte si tuto knižní sérii stojí to zato opravdu.. :)

01.03.2015 5 z 5