Penguin07 Penguin07 komentáře u knih

Dexter v hlavní roli Dexter v hlavní roli Jeff Lindsay (p)

Ale jo,určitě je lepší než 2. a 3. díl. Dexter byl celou dobu o krok zpátky a nakonec se ukázalo,že i ze zamotané šlamastyky občas vede jednodušší cesta,i když primárně není vidět. Konec nebyl také zbabraný,takže mám z celé knihy hodně dobrý pocit.

29.12.2014 5 z 5

Drasticky děsivý Dexter / Drasticky dojemný Dexter / Dexter v temnotách Drasticky děsivý Dexter / Drasticky dojemný Dexter / Dexter v temnotách Jeff Lindsay (p)

1) Drasticky děsivý Dexter : Zatím pro mě nejlepší. Příběh o Brianovi byl nejlepší v seriálu i v knize. Skvělý začátek této knihy,samostatně doporučuji. 2) Drasticky dojemný Dexter : O poznání slabší, příběh mě nebavil, Dexter mi nepřijde jako borec,co má vše na háku,pomalu se to začíná hroutit. 3) Dexter v temnotách : Bylo super dozvědět se něco o TOM, zpestřilo to knihu, Cody a Astor mají důležitější úlohu a bude zajímavé dál sledovat jejich příběh.

Oproti seriálu mi ale nesedí Deb. Pořád se od ní dočkáváme toho samého, je předvídatelná a celkově bez vývoje. Autor opakuje stále a stále to samé,až se z některých frází stává nuda.

23.12.2014

Jeden ze sta Jeden ze sta Jack Kerley

Některé části knihy se četly špatně,nebavilo mě vyprávění řezníka. Ale příběh Carsona, Harryho a Avy vše zachránil,takže knihu hodnotím docela pozitivně.

18.11.2014 4 z 5

Anatomie 3 Anatomie 3 Radomír Čihák

Třetí díl se opravdu moc nepovedl,informací je tam až moc a člověk stejně radši čerpá z jiných a lépe pochopitelnějších zdrojů.

06.11.2014 3 z 5

Radiologie Radiologie Miroslav Heřman

Už je trochu zastaralejší. Začátek super,obrázky i šipky seděly. Jenže pak přišla kapitola o onemocnění kloubů a začalo ubývat obrázků. Jinak jsem ale rád,že už knihu můžu odložit :-)

23.10.2014 4 z 5