pavlinkaa pavlinkaa komentáře u knih

Prorokova milenka Prorokova milenka Berndt Schulz

Když jsem knihu začala číst, říkala jsem si, do čeho jsem se to zase pustila. To, že neumím odložit knihu i když mě na začátku nezaujme se mi opět vyplatilo. Po pár stránkách mě příběh chytl. Áišu jsem si oblíbila, prožívala jsem s ní její zamilování do Proroka, obvinění z nevěry, chápala jsem její žárlivost, vedla s ní válku .... Opravdu krásně, chytlavě napsaná kniha. Určitě stojí za přečtení, takže doporučuji.

27.11.2014 5 z 5

Korzárův syn Korzárův syn Kasey Michaels

Moc krásné čtení. Série Becketových mě moc bavila. Určitě doporučuji. V knihách nechybí láska, vášeň, dobrodružství, napětí ..... Vše tak jak má být u tohoto druhu čtení. Určitě si ještě knihy někdy přečtu znovu, protože za to stojí. Aspoň tedy dle mého názoru :)

29.10.2014 5 z 5

Sázka lady Beth Sázka lady Beth Nicola Cornick

Hezký příběh, jen mě chvílemi vytáčela naivita a hloupé chování hlavní hrdinky. Naštěstí dostala rozum a vše dobře dopadlo. :)
Budu doufat, že bude pokračování, jsem zvědavá kam zmizel Bethin bratranec.

29.10.2014 3 z 5

Markýzova milenka Markýzova milenka Linda Sole

Moc pěkný příběh, knihu jsem přečetla za jeden den, jak moc je čtivá :). Opět mě tato spisovatelka nezklamala. Určitě doporučuji těm, kteří mají tento druh čtení rádi.

26.10.2014 5 z 5

Lucrezia Borgia - Dcera ďábla Lucrezia Borgia - Dcera ďábla M. G. Scarsbrook

Pěkná kniha, určitě se ještě k rodu Borgiů vrátím :)

27.08.2014 5 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Teresa Medeiros

Nebylo to špatné, jednou však přečíst stačí :)

27.08.2014 2 z 5

Svůdná čarodějka Svůdná čarodějka Stephanie Laurens (p)

Tuto knihu jsem četla celkem dlouho, nemohla jsem se do ní ,,zakousnout´´ a ve finále nemůžu říct, jaký pocit ve mě zanechala. Jsou knihy, které bych přečetla znovu ráda, tady tato stačí jednou. Nemůžu říct že by byla nejhorší ale mě nenadchla.

27.08.2014 2 z 5